Povezane vesti

‘Da nastavimo ono što smo smo radili u kvalifikacijama i neće biti problema’: Tadić više nego jasan!

‘Da nastavimo ono što smo smo radili u kvalifikacijama i neće biti problema’: Tadić više nego jasan!

Hot sport 28.03.2022
Kapiten deluje više nego zadovoljno! Dušan Tadić – kapiten reprezentacije Srbije govorio je uoči prijateljskog susreta koji će odigrati izabranici Dragana Stojkovića sa selekcijom Danske. ‘To dovoljno govori o njihovoj ekipi. Imao sam sreću da… »
Piksi uoči duela sa Danskom poslao dirljivu poruku: ‘Drago mi je što će igrati, to je velika stvar za njega i njegovu…

Piksi uoči duela sa Danskom poslao dirljivu poruku: ‘Drago mi je što će igrati, to je velika stvar za njega i njegovu…

Hot sport 28.03.2022
Selektor Srbije otvoreno pred duel sa Danskom! Reprezentacija Srbije se sutra u Kopenhagenu sastaje sa selekcijom Danske u okviru prijateljskog susreta. Uoči tog duela za medije je govorio selektor reprezentacije Srbije – Dragan Stojković Piksi… »
Stojković pred meč sa Danskom: Cilj nam je da nastavimo uspešan niz

Stojković pred meč sa Danskom: Cilj nam je da nastavimo uspešan niz

Sportski žurnal 28.03.2022
Prijateljski meč Danske i Srbije na programu je u utorak od 18.00. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je selekcija u Kopenhagen došla sa ciljem da nastavi uspešan niz iz kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, kao i da… »
Piksi: Ne zanima me rekord, ali želimo pobedu nad Danskom

Piksi: Ne zanima me rekord, ali želimo pobedu nad Danskom

Nova 28.03.2022
"Orlovi" žele ceo plen protiv Danske. Fudbalska reprezentacija Srbije u utorak od 18 časova odigraće prijateljsku utakmicu protiv Danske, a selektor reprezentacije Srbije najavio je da je cilj pobeda: „Došli smo u Kopenhagen sa ciljem da pobedimo i… »
‘To je porodični posao’: Sergej objavio fotografiju sa rođenim bratom, pa moćnom porukom oduševio čitavu Srbiju…

‘To je porodični posao’: Sergej objavio fotografiju sa rođenim bratom, pa moćnom porukom oduševio čitavu Srbiju…

Hot sport 28.03.2022
Među ‘orlovima’ vlada sjajna atmosfera. Fudbaleri Srbije u utorak 29. marta od 18 časova očekuje prijateljski duel protiv reprezentacije koja je na poslednjem Evropskom prvenstvu bila jedno od najprijatnijih iznenađenja turnira. Danci igraju lep i… »

Vesti dana »