Povezane vesti
BLOG UŽIVO: Sprečen još jedan pokušaj ubistva Zelenskog; Ukrajinski predsednik: suverenitet i teritorijalni integritet…
Danas 29.03.2022
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da će pregovori ipak početi sutra, a ne danas kako je ranije najavljeno, ruska delegacija je već doputovala u Tursku gde se održava nova runda razgovora. Sve vesti u vezi sa krizom na istoku Evrope možete… »
Kličko: Preko sto civila poginulo u Kijevu
Danas 28.03.2022
Gradonačelnik Kijeva Vitali Kličko izjavio je da je preko sto civila poginulo u glavnom gradu Ukrajine od početka ruske invazije. Prema njegovim rečima, od početka rata u gradu su razorene 82 višespratne stambene zgrade. Među preminulima je četvoro dece… »
Vesti dana »

"Crvene linije" Kijeva i EU za pregovore na Aljasci; Kremlj pozvao Trampa na drugi samit u Rusiju
RTS pre 20 minutajoš 14 povezanih

Dobro pogledajte ovu užarenu mapu, ona znači samo jedno! Indeksi gore, pazite se ove opasne pojave: Svi moraju poštovati tri pravila
Blic pre 25 minutajoš 9 povezanih

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 4 satijoš 3 povezane