Povezane vesti

Smit se zbog šamara izvinio Roku, Akademija najavila istragu

Smit se zbog šamara izvinio Roku, Akademija najavila istragu

Politika 29.03.2022
LOS ANĐELES - Holivudski glumac Vil Smit izvinio se komičaru Krisu Roku jer ga je ošamario tokom ceremonije dodele Oskara. Smit, koji je dobio nagradu Oskar za najboljeg glumca za ulogu u filmu Kralj Ričard, naveo je na Instagramu da je njegovo… »
Da je mene vil smit udario, tužio bih ga za 200 miliona: Džim Keri oštro osudio kolegu! Taj video će ostati na internetu…

Da je mene vil smit udario, tužio bih ga za 200 miliona: Džim Keri oštro osudio kolegu! Taj video će ostati na internetu…

Kurir 29.03.2022
Glumac i komičar Džim Keri kritikovao je holivudsku publiku na nedeljnoj dodeli Oskara zbog ovacija Vilu Smitu nakon njegovog sada već ozloglašenog šamara koji je udario Krisu Roku. Glumca je voditeljka Gejl King pitala o beskonačno analiziranom… »
Žena Vila Smita se oglasila dva dana nakon šamaranja na dodeli Oskara! Nikome nije jasno šta je htela da kaže!

Žena Vila Smita se oglasila dva dana nakon šamaranja na dodeli Oskara! Nikome nije jasno šta je htela da kaže!

Mondo 29.03.2022
Dva dana nakon incidenta na dodeli Oskara oglasila se supruga glumca Vila Smita, Džejda Pinket-Smit. Dva dana nakon incidenta na dodeli Oskara oglasila se supruga glumca Vila Smita, Džejda Pinket-Smit. Ovogodišnja dodela prestižne nagrade Američke… »
Šamarao čoveka zbog nje! Žena vila smita 2 dana ćutala o skandalu: Oglasila se prvi put nakon celog haosa i rekla je ovo…

Šamarao čoveka zbog nje! Žena vila smita 2 dana ćutala o skandalu: Oglasila se prvi put nakon celog haosa i rekla je ovo…

Kurir 29.03.2022
Dodela Oskara je završena, ali skandal koji je obeležio ovogodišnju ceremoniju je svakako šamar koji je Vil Smit uputio svom kolegi, komičaru Krisu Roku. Iako se na snimcima vidi da se on prvo nasmejao na šalu o obrijanoj glavi i Dži. Aj. Džo koju… »
Supruga Vila Smita je nekoliko dana pre dodele Oskara poručila: Briga me šta ljudi misle o mojoj ćelavoj glavi!

Supruga Vila Smita je nekoliko dana pre dodele Oskara poručila: Briga me šta ljudi misle o mojoj ćelavoj glavi!

Kurir 29.03.2022
Svega nekoliko dana pre dramatične dodele Oskara, Džejda Pinket Smit, supruga Vila Smita na račun koje je nastala šala koja je rezultirala šamarom, javila se na svojim mrežama otvoreno govoreći o svom gubitku kose. Džejda, koja se bori sa… »
Sandra Perović o skandalu na dodeli Oskara: Neprimerena šala Krisa Roka, Vil je samo štitio svoju porodicu

Sandra Perović o skandalu na dodeli Oskara: Neprimerena šala Krisa Roka, Vil je samo štitio svoju porodicu

Kurir 29.03.2022
Porodična drama "CODA" (akronim za dete gluvih roditelja) dobio je Oskara za najbolji film 2021. godine, pobedivši velike favorite poput ostvarenja "Šape pasje", "Belfast" i "Ne gledaj gore". Vil Smit šokirao je prisutne, ali ne zbog osvojene nagrade… »
Isplivao snimak iz prošlosti koji sve objašnjava: Detalji odnosa Krisa Roka i Vila Smita! Ovako je nekad bilo! (video)

Isplivao snimak iz prošlosti koji sve objašnjava: Detalji odnosa Krisa Roka i Vila Smita! Ovako je nekad bilo! (video)

Kurir 29.03.2022
Dodelu nagrada "Oskar" koja se odigrala preksinoć obeležio je šamar koji je Vil Smit lupio Krisu Roku nakon što je komičar napravio šalu na račun bolesti Vilove supruge Džejde Panket Smit. Ceo svet pratio je ovaj događaj sa nevericom, a mnogi… »
Vil Smit nije jedini, Branko Đurić Đuro podsetio na ovu nezgodnu scenu: "Ih kad sam ja šamar'o"

Vil Smit nije jedini, Branko Đurić Đuro podsetio na ovu nezgodnu scenu: "Ih kad sam ja šamar'o"

Telegraf 29.03.2022
- Bravo, Vil Smit. Ovaj tvoj je stvarno zaslužio - napisao je glumac iz Bosne i Hercegovine. Šamar koji je udario Vil Smit svom kolegi Krisu Roku nakon neslane šale koja je upućena Smitovoj ženi Džejdi Pinket Smit naišao je na odobravanje kod… »
Filmski kritičari i novinari: Ako je „CODA“ najbolji američki film u 2022. godini, onda kinematografiju u SAD treba…

Filmski kritičari i novinari: Ako je „CODA“ najbolji američki film u 2022. godini, onda kinematografiju u SAD treba…

Danas 29.03.2022
Nisam sigurna da su privukli više gledalaca s obzirom na to da je cela ceremonija bila prilično monotona, čak su i te njihove pošalice bile suviše banalne – kaže Sandra Perović, filmska kritičarka i novinarka RTS-a za Danas sumirajući utiske s… »
Otkriveno šta se dešavalo nakon šamaranja na dodeli oskara: Zajednički prijatelj Smita i Roka tvrdi da je palo pomirenje

Otkriveno šta se dešavalo nakon šamaranja na dodeli oskara: Zajednički prijatelj Smita i Roka tvrdi da je palo pomirenje

Kurir 29.03.2022
Reper Šon Kombs, poznatiji kao P. Didi, zajednički je prijatelj glumca Vila Smita i komičara Krisa Roka. Glumac je naime tokom dodele prestižne nagrade Oskar udario komičara zbog šale na račun njegove supruge Džejde Pinket Smit. Sada se oglasio i… »
Ne bije samo Vil Smit, biju i naši: Skandalozan video osvanuo na Internetu - ovako šamara Branko Đurić Đura! (video)

Ne bije samo Vil Smit, biju i naši: Skandalozan video osvanuo na Internetu - ovako šamara Branko Đurić Đura! (video)

Mondo 29.03.2022
Glumac podsetio na incident koji se dogodio na snimanju emisije u Sloveniji. Glumac podsetio na incident koji se dogodio na snimanju emisije u Sloveniji Poslednja dodela Oskara ostala je u senci skandala koji se dogodio kada je Vil Smit ošamario… »
To je najlepša stvar koju sam ikada videla: Ona je jedina stala na stranu Vila Smita nakon što je ošamario komičara!

To je najlepša stvar koju sam ikada videla: Ona je jedina stala na stranu Vila Smita nakon što je ošamario komičara!

Kurir 29.03.2022
Komičarka Tifani Hediš jedina je koja ne sumnju da je Vil Smit dobro postupio kada je ošamario Krisa Roka na dodeli Oskara. Uprkos tome što su mnoge holivudske zvezde sa negodovanjem reagovale na ovaj skandal, Hediš je sve ovo nazvala "najlepšom… »
Zbog sadašnje tuče, zbog bivše je plakao u toaletu restorana: Evo ko je bivša supruga Vila Smita koju je ostavio zbog…

Zbog sadašnje tuče, zbog bivše je plakao u toaletu restorana: Evo ko je bivša supruga Vila Smita koju je ostavio zbog…

Kurir 29.03.2022
Bivša supruga Vila Smita, Šeri Zampino, podelila je fotografiju s njim nastalu nakon dodele Oskara. Na njoj Šeri drži statuu koju je on osvojio za ulogu u filmu "Kralj Ričard". "Epska noć. Čestitam ti ponovo. Kad jedan pobedi, svi pobeđujemo… »
Kris Rok profitirao zbog šamara vila Smita: Cene karata za komičarev nastup skočile do plafona! Retko ko ovo može da…

Kris Rok profitirao zbog šamara vila Smita: Cene karata za komičarev nastup skočile do plafona! Retko ko ovo može da…

Kurir 29.03.2022
Na dodeli nagrada "Oskar" oduvek se dešavaju neverovatne priče koje privlače pažnju javnosti, ipak 94. dodala ostaće zasigurno upisana u anale ovog prestižnog događaja jer je popularni glumac Vil Smit lupio šamar Krisu Roku, nakon što je komičar… »
Obogatiće se zbog šamara! Vil Smit ga odvalio na dodeli Oskara, ljudi plaćaju 50.000 da ga vide uživo!

Obogatiće se zbog šamara! Vil Smit ga odvalio na dodeli Oskara, ljudi plaćaju 50.000 da ga vide uživo!

Mondo 29.03.2022
Kris Rok je za jedno veče prodao više karata za svoj stend ap šou nego u poslednjih mesec dana! Cena deset puta viša! Kris Rok je za jedno veče prodao više karata za svoj stend ap šou nego u poslednjih mesec dana! Cena deset puta viša! Oskarovac… »
Isplivao dokaz da šamar nije bio isplaniran?! Usporeni snimak otkrio detalj koji je mnogima promakao: Za sve je kriva Džejda…

Isplivao dokaz da šamar nije bio isplaniran?! Usporeni snimak otkrio detalj koji je mnogima promakao: Za sve je kriva Džejda…

Kurir 29.03.2022
Na 94. dodeli Oskara Vil Smit je ošamario komičara Krisa Roka zbog neslane šale na račun Vilove supruge Džejde. Javnost je podeljenog mišljenja oko toga da li je Smit u pravu što je branio čast svoje žene, ali se gotovo svi slažu da do šamara… »
Dan nakon Oskara - osuda: Akademija pokreće istragu protiv Vila Smita

Dan nakon Oskara - osuda: Akademija pokreće istragu protiv Vila Smita

Telegraf 29.03.2022
Smit je ošamario voditelja Krisa Roka zbog toga što je imao neumesni komentar na račun frizure njegove supruge. Američka Akademija filmske umetnosti i nauke saopštila je da osuđuje postupak glumca Vila Smita tokom dodele Oskara i da će pokrenuti… »
Prvo oglašavanje vila smita nakon šamaranja NA DODELI OSKARA: Obratio se Krisu Roku, a onda pomenuo i bolest svoje supruge

Prvo oglašavanje vila smita nakon šamaranja NA DODELI OSKARA: Obratio se Krisu Roku, a onda pomenuo i bolest svoje supruge

Kurir 29.03.2022
Vil Smit se ipak izvinio Krisu Roku nakon što ga je ošamario na dodeli Oskara nakon što se komičar našalio na račun Smitove supruge. Glumac je u objavi na Instagramu rekao da je njegovo ponašanje na svečanosti dodele nagrada bilo neprihvatljivo i… »
Zvezde za oskar masovno ubrizgavale botoks u stopala? Dr Vladimir o tretmanu koji je i u Srbiji hit - evo u čemu pomaže

Zvezde za oskar masovno ubrizgavale botoks u stopala? Dr Vladimir o tretmanu koji je i u Srbiji hit - evo u čemu pomaže

Mondo 29.03.2022
I u našoj zemlji su injekcije botoksa protiv znojenja postale trend... I u našoj zemlji su injekcije botoksa protiv znojenja postale trend... U noći između nedelje i ponedeljka (po našem vremenu) održana je dodela Oskara, holivudske lepotice su… »

Vesti dana »