Povezane vesti

Supruga Vila Smita se oglasila prvi put nakon incidenta na dodeli Oskara

Supruga Vila Smita se oglasila prvi put nakon incidenta na dodeli Oskara

Nova 29.03.2022
Džejda Pinket Smit prekinula je tišinu i poslala jasnu poruku putem društvenih mreža. Supruga Vila Smita, inače glumica i pevačica, prvi put se oglasila nakon incidenta koji se dogodio na dodeli oskara, nakon što je njen muž udario voditelja, koji… »
Kris Rok profitirao jer je popio šamar: Skočile cene karata za komičarev nastup

Kris Rok profitirao jer je popio šamar: Skočile cene karata za komičarev nastup

Nova 29.03.2022
Na dodeli nagrada "Oskar" oduvek se dešavaju neverovatne priče koje privlače pažnju javnosti, ali najnovija će definitivno ostati upisana u anale ovog šou programa. Glumac Vil Smit popeo se na scenu i lupio šamar svom kolegi, komičaru Krisu Roku… »
Zbog sadašnje lupa šamare, zbog bivše plakao u WC-u: Ljubavni život Vila Smita

Zbog sadašnje lupa šamare, zbog bivše plakao u WC-u: Ljubavni život Vila Smita

Nova 29.03.2022
Bivša supruga Vila Smita, Šeri Zampino, podelila je fotografiju s njim nastalu nakon dodele Oskara. Na njoj Šeri drži statuu koju je on osvojio za ulogu u filmu "Kralj Ričard". „Epska noć. Čestitam ti ponovo. Kad jedan pobedi, svi pobeđujemo… »
I Branko Đurić šamarao kolegu: Ih, kako sam ih ja tukao po emisijama

I Branko Đurić šamarao kolegu: Ih, kako sam ih ja tukao po emisijama

Nova 29.03.2022
Dodela Oskara prošla je u senci šamara koji je Vil Smit uputio Krisu Roku, nakon što se komičar našalio na račun njegove supruge Džejde Pinket Smit. Podrška Smitu, međutim, stigla je od glumca Branka Đurića Đure. „Ih kad sam ja šamar’o po… »
Vil Smit se izvinio zbog šamara na dodeli Oskara

Vil Smit se izvinio zbog šamara na dodeli Oskara

Glas Amerike 29.03.2022
LOS ANĐELES - Glumac Vil Smit izvinio se komičaru Krisu Roku zbog toga što ga je ošamario na dodeli Oskara, pošto je Akademija za film najavila istragu o incidentu i mere protiv Smita. Glumac je na Instagramu svoje ponašanje okarakterisao kao… »
I Branko Đurić udario kolegu: "Ih, kad sam ja šamarao po emisijama" Glumac se oglasio o skandalu koji trese planetu

I Branko Đurić udario kolegu: "Ih, kad sam ja šamarao po emisijama" Glumac se oglasio o skandalu koji trese planetu

Blic 29.03.2022
Dodela Oskara prošla je u senci šamara koji je Vil Smit uputio Krisu Roku, nakon što se komičar našalio na račun njegove supruge Džejde Pinket Smit. Podrška Smitu stigla je od kolege Branko Đurić Đura. - Ih kad sam ja šamar'o po emisijama… »
Vil Smit se izvinio Krisu Roku zbog šamara: "Moje ponašanje je bilo neprihvatljivo"

Vil Smit se izvinio Krisu Roku zbog šamara: "Moje ponašanje je bilo neprihvatljivo"

Telegraf 29.03.2022
Smit je dodao da je nasilje u svakom obliku "otrovno i deskrtuktivno" Holivudski glumac Vil Smit izvinio se komičaru Krisu Roku jer ga je ošamario tokom ceremonije dodele Oskara. Smit, koji je dobio nagradu za najboljeg glumca za ulogu u filmu Kralj… »
Smith se izvinio Rocku, Akademija otvorila istragu

Smith se izvinio Rocku, Akademija otvorila istragu

Al Jazeera 29.03.2022
Will Smith je u objavi na Instagramu naveo da je njegovo ponašanje na svečanosti dodjele nagrada Oscar bilo ‘neprihvatljivo i neoprostivo’. Glumac Will Smith se ipak ispričao Chrisu Rocku jer ga je ošamario na dodjeli Oscara nakon što se komičar… »

Vesti dana »