Povezane vesti

Novinar pokušao da isprovocira piksija u Danskoj: "Peckao" zbog poraza, pa stigao odgovor - Lepo sam rekao, ne zanima me

Novinar pokušao da isprovocira piksija u Danskoj: "Peckao" zbog poraza, pa stigao odgovor - Lepo sam rekao, ne zanima me

Mondo 30.03.2022
Dragan Stojković je još jednom poručio da prijateljske utakmice nisu važne, bilo da se u njima pobedi ili izgubi. Dragan Stojković je još jednom poručio da prijateljske utakmice nisu važne, bilo da se u njima pobedi ili izgubi. Dragan Stojković… »
Spuštanje na zemlju u pravi čas

Spuštanje na zemlju u pravi čas

Danas 30.03.2022
Najbolja fudbalska reprezentacija Srbije previše lako i ubedljivo izgubila prijateljski meč sa Danskom u Kopenhagenu – 3:0. Otišli su najbolji srpski fudbaleri u Kopenhagen da preteknu rekordnu seriju od pet pobeda, iz selektorske ere Radomira… »
"Dajte nam Dance na svetskom prvenstvu!" Dušan Tadić posle poraza Srbije ima samo jednu želju

"Dajte nam Dance na svetskom prvenstvu!" Dušan Tadić posle poraza Srbije ima samo jednu želju

Večernje novosti 29.03.2022
FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Danska je napunila mrežu Srbije u prijateljskoj utakmici u Kopenhagenu, posle čega je Tadić najpre istakao ovo: - Imali smo i mi neke šanse, a, eto, nismo postigli pogodak. A oni su iz nekih čudnih situacija postizali… »
Stojković: Ovaj poraz ništa ne znači

Stojković: Ovaj poraz ništa ne znači

Danas 29.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije mirno prihvatio 3:0 za Dansku u prijateljskom meču. „Vi znate moje mišljenje o prijateljskim utakmicama. Jeste visok poraz, ali posle 3:0 njima je bilo lako da igraju. Imali smo period dobre igre, čak i neke… »
"Ovo me apsolutno ne zanima!" Dragan Stojković Piksi totalno otvoreno o porazu Srbije u Danskoj

"Ovo me apsolutno ne zanima!" Dragan Stojković Piksi totalno otvoreno o porazu Srbije u Danskoj

Večernje novosti 29.03.2022
FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Danska je napunila mrežu Srbije u prijateljskoj utakmici u Kopenhagenu, posle čega je Stojković najpre istakao ovo: - Vi znate moje mišljenje o prijateljskim mečevima. Mislim, jeste visok poraz, ali lako je igrati na… »

Vesti dana »