Povezane vesti

Marina Visković priča da je sama, a piše se da je sa oženjenim

Marina Visković priča da je sama, a piše se da je sa oženjenim

Nova 30.03.2022
Pevačica je navodno već nekoliko meseci u tajnoj vezi sa oženjenim biznismenom iz Srbije. Ljubavnik Marine Visković živi na relaciji Beograd – Minhen, jer i ovde i tamo ima uspešne biznise, a nedavno joj je kupio i skupoceni automobil, pisao je… »
Ovako Marina priča o ljubavi dok je u šemi sa oženjenim: Pevačica otvorila dušu o privatnosti, pa komentarisala…

Ovako Marina priča o ljubavi dok je u šemi sa oženjenim: Pevačica otvorila dušu o privatnosti, pa komentarisala…

Kurir 30.03.2022
Marina Visković već nekoliko meseci je u tajnoj vezi sa oženjenim biznismenom iz Srbije (ime i prezime poznato redakciji). Pevačicin ljubavnik živi na relaciji Beograd - Minhen, jer i ovde i tamo ima uspešne biznise, a nedavno joj je kupio i… »
"Lepo mi je": Priča se da je u vezi sa oženjenim biznismenom, a evo šta sve Marina Visković kaže o emotivnom statusu…

"Lepo mi je": Priča se da je u vezi sa oženjenim biznismenom, a evo šta sve Marina Visković kaže o emotivnom statusu…

Blic 29.03.2022
Pevačica Marina Visković progovorila je o emotivnom statusu, ali i koleginici Anastasiji Ražnatović. - Anastasija i ja imamo još par zakazanih nastupa, i sledeći vikend smo zajedno. Ona je sjajna pevačica, potrudila se oko performansa, peva… »
Marina Visković u šemi sa oženjenim biznismenom: Ovo mesecima krije! Kupio joj džip, a evo gde se tajno viđaju

Marina Visković u šemi sa oženjenim biznismenom: Ovo mesecima krije! Kupio joj džip, a evo gde se tajno viđaju

Blic 29.03.2022
Marina Visković već nekoliko meseci je navodno u tajnoj vezi sa oženjenim biznismenom iz Srbije. Pevačicin ljubavnik živi na relaciji Beograd - Minhen, jer i ovde i tamo ima uspešne biznise, a nedavno joj je kupio i skupoceni automobil. Pevačica… »

Vesti dana »