Повезане вести
Сутра истиче рок за предају годишњих финансијских извештаја
Нова економија 30.03.2022
Агенција за привредне регистре подсетила је све заинтересоване кориснике да истиче рок за достављање редовног годишњег финансијског извештаја за 2021. годину у четвртак, 31. марта 2022. године, у поноћ. Закључно са данашњим… »
Истиче рок за достављање годишњих финансијских извештаја
Бизнис.рс 30.03.2022
Око 190.000 правних лица и предузетника испунило обавезу, очекује се још око 90.000 извештаја. Рок за достављање редовног годишњег финансијског извештаја за 2021. годину истиче 31. марта у поноћ. Према наводима Агенције за… »
Последњи рок за достављање финансијских извештаја је сутра у поноћ
Каматица 30.03.2022
Обавезу достављања извештаја по Закону о рачуноводству до јуче је испунило око 190.000 правних лица и предузетника, а у АПР-у очекују се још око 90.000 извештаја. АПР је за четвртак обезбедио дежурства до поноћи како би… »
АПР: Истиче рок за достављање годишњег финансијског извештаја за 2021.
Н1 Инфо 30.03.2022
Агенција за привредне регистре (АПР) објавила је да у четвртак у поноћ истиче рок за достављање редовног годишњег финансијског извештаја за 2021. годину. Како је наведено, закључно са јучерашњим датумом, обавезу достављања… »
Вести дана »
Патријарх Порфирије позвао вернике да сутра свечано испрате Појас Пресвете Богородице
РТВ пре 1 сатјош 46 повезаних
Кијев напао теретне бродове у Азовском мору, експлодирао дрон у Румунији
Радио 021 пре 15 минутајош 34 повезане
Градоначелник Северне Митровице и председник скупштине пуштени из полицијске станице
Спутник пре 1 сатјош 23 повезане






