Povezane vesti
Brašno iz Bugarske poskupljuje cenu hleba u Crnoj Gori
Politika 30.03.2022
PODGORICA- Ako Bugarska bude glavni uvoznik brašna za Crnu Goru, a cene goriva se ne budu smanjivale, za očekivati je da cene hleba ponovo porastu, izjavio je za podgoričke „Vijesti” Hasan Ramović iz Udruženja pekara. Direktor Direktorata za… »
Stiže brašno iz Bugarske: Srbiji poslat zahtev za potrebnim količinama, ali za očekivati je da cene hleba ponovo porastu
Kurir 30.03.2022
Ako Bugarska bude glavni uvoznik brašna za Crnu Goru, a cene goriva se ne ne budu smanjivale, za očekivati je da cene hleba ponovo porastu, saopštio je “Vijestima” Hasan Ramović iz Udruženja pekara. Direktor Direktorata za poljoprivredu u Ministarstvu… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza Srbije: Topao ponedeljak, zahlađenje od utorka i najave mrazeva
Naslovi.ai pre 6 satijoš 36 povezanih
Trump zaprijetio Iranu potpunim razaranjem, pohvalio operaciju spašavanja pilota
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 31 povezana
Uživo Stigla prva fotografija "tamne strane Meseca"; Zapanjujuća otkrića posade: "Mesec je braon" FOTO/VIDEO
B92 pre 1 satjoš 51 povezana
Igor Božić poslat na rad od kuće, od sutra neće imati nikakav uticaj na redakciju N1
Radio 021 pre 24 satajoš 17 povezanih



