Povezane vesti
Zidjin: Poštujemo zakone, ulažemo u tehnologije i brinemo o ekologiji
Novi magazin 30.03.2022
Kineska kompanija Zidjin, koja rukovodi i borskim rudnikom, saopštila je večeras da prilikom poslovanja u Srbiji ulaže u tehnologije, poštuje zakone i brine o ekologiji. Ta kompanija je navela "da aktivnosti u Srbiji sprovodi striktno u skladu sa… »
Ziđin: Zadatak nam je da doprinesemo razvoju Srbije
Dnevnik 30.03.2022
BEOGRAD: Ziđin majning grup (Zijin Mining Group) saopštila je danas da ima čvrste namere da svoje aktivnosti u Srbiji sprovodi u striktno u skladu sa zakonima i u skladu sa najvišim svetskim standardima, kako u oblasti rudarstva i metalurgije, tako i u… »
Ziđin tvrdi: Poštujemo zakone, ulažemo u tehnologije i brinemo o ekologiji
Nova 30.03.2022
Kineska kompanija Ziđin, koja rukovodi i borskim rudnikom, saopštila je večeras da prilikom poslovanja u Srbiji ulaže u tehnologije, poštuje zakone i brine o ekologiji. Ta kompanija je navela „da aktivnosti u Srbiji sprovodi striktno u skladu sa… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 1 satjoš 29 povezanih
Đedović: Država će učiniti sve da očuva stabilnost snabdevanja gorivom i energetsku stabilnost
Beta pre 2 satajoš 39 povezanih
Koliko košta legalizacija i ko ne mora uopšte da plati! Ovako izgleda sajt na koji se prijavljujete, vrlo je jednostavno! Sve gotovo u nekoliko klikova
Kurir pre 1 satjoš 115 povezanih
Završen sastanak Vučića sa timovima za energetsku stabilnost: „Građani da ne brinu“
Danas pre 3 satajoš 43 povezane




