Povezane vesti

Vučić na završnom mitingu u Beogradu Dela govore, do pobede ubedljivije nego ikada! Pobedićemo sve njihove laži! Jokić je…

Vučić na završnom mitingu u Beogradu Dela govore, do pobede ubedljivije nego ikada! Pobedićemo sve njihove laži! Jokić je…

Kurir 31.03.2022
Vučić: Dela govore! Hvala za sve ove divne godine podrške i ljubavi, mnogo vas volim! Do pobede ubedljivije nego ikada *Ovacije, zastave, transparenti, Bože pravde pevale devojke u nošnjama * Dr Danica Grujičić: U nedelju zaokružite broj 1 i broj… »
I mi smo pogledali SEMAFOR bratske podrške Srpskoj Draško Stanivuković uz Vučića! (VIDEO)

I mi smo pogledali SEMAFOR bratske podrške Srpskoj Draško Stanivuković uz Vučića! (VIDEO)

Alo 31.03.2022
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković oglasio se danas na Istagramu povodom izbora koji se održavaju trećeg aprila u Srbiji i dao svoju podršku predsedničkom kandidatu Srpske napredne stranke, Aleksandru Vučiću. - I mi smo pogledali u… »
„Poštovani predsedniče“: Stanivuković pogledao u semafor i podržao Vučića VIDEO

„Poštovani predsedniče“: Stanivuković pogledao u semafor i podržao Vučića VIDEO

Nova 31.03.2022
Gradonačalnik Banjaluke Draško Stanivuković objavio je video na Instagramu u kom je pružio podršku aketuelnom predsedniku Srbije i kandidatu SNS liste Aleksandru Vučiću na predstojećim izborima. „Poštovani predsedniče Republike Srbije, rekli… »

Vesti dana »