Povezane vesti
Mirović: Vučić - jedini dostojan da vodi Srbiju u vremenu pred nama
Blic 31.03.2022
Dela govore i dela raspaljuju i veru i nadu i jasan plan i san koji zajedno sanjamo sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, koji je sposoban da nas vodi još dalje u budućnost. Zato želimo da se izborimo za pobedu i nove uspehe, za čast svih nas, za… »
Mirović: Vučić – jedini dostojan da vodi Srbiju u vremenu pred nama
Telegraf 31.03.2022
Izbor za predsednika je važan simbol i čvrst temelj naše zajedničke borbe za bolju i uspešniju Srbiju - rekao je Mirović. „Dela govore i dela raspaljuju i veru i nadu i jasan plan i san koji zajedno sanjamo sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, koji je… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 24 minutajoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Fudbal je pokazao surovu stranu" Blagojević o propuštenim prilikama, Đurđeviću, pa poslao jasnu poruku
Kurir pre 33 minutajoš 4 povezane