Повезане вести
Народна странка: Због еколошких протеста казна затвора за члана Главног одбора
Бета 31.03.2022
Градски одбор Народне странке у Крагујевцу оценио је данас да је недопустива затворска казна од пет дана за члана Главног одбора те странке Бориса Хермана због учешћа у еколошким протестима. Како је агенцији Бета речено у тој… »
Због еколошких протеста казна затвора за члана ГО Народне странке Бориса Хермана
Н1 Инфо 31.03.2022
Градски одбор Народне странке у Крагујевцу оценио је да је недопустива затворска казна од пет дана за члана Главног одбора те странке Бориса Хермана због учешћа у еколошким протестима. Како је агенцији Бета речено у тој странци… »
Крагујевац: Народна странка осуђује политички прогон Бориса Хермана
Данас 31.03.2022
Градски одбор Народне странке у Крагујевцу осудио је политички прогон Бориса Хермана, члана Главног одбора и члана Градског одбора Народне странке у Крагујевцу комр јр изречена затворска казна због учешћа у еколошким протестима… »
Крагујевчанин добио пет дана затвора за учешће у еколошком протесту
Данас 30.03.2022
На адресу Крагујевчанина Бориса Хермана јутрос је стигло решење да му се прекршајна казна за учешће у еколошким протестима и блокади саобраћајница, због тога што је није платио, замењује затворском у трајању од пет дана. Али… »
Вести дана »
Фон дер Лајен и Кошта после састанка с Вучићем: Желимо да видимо демократску Србију у ЕУ
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Зеленски одбацио алузије да рат користи као изговор да остане на власти
Данас пре 9 сатијош 1 повезана
Шкаљарци рањени у пуцњави у Никшићу. Све врви од полиције: Град потпуно блокиран
Блиц пре 3 сатајош 2 повезане





