Povezane vesti
ToMontenegro prvu godinu poslovanja završio u gubitku 4,96 miliona evra
Biznis.rs 31.03.2022
Rezultati nacionalne avio-kompanije Crne Gore u skladu sa očekivanjima. Kompanija ToMontenegro je na kraju prve godine poslovanja ostvarila negativan poslovni rezultat od 4,96 miliona evra, što je u potpunosti u skladu sa budžetom i finansijskim… »
[POSLEDNJA VEST] Er Montenegro objavio gubitak od 4,96 miliona evra u 2021. godini
Tango Six 31.03.2022
Kompanija ToMontenegro, matični poslovni entitet crnogorske nacionalne avio-kompanije saopštio je danas da je je predala Godišnji finansijski izvještaj za 2021. godinu koji će biti „javan i dostupan, sa svim relevantnim, preciznim i zvaničnim podacima“… »
Vesti dana »
Gori kod Ulcinja: Požari uništili maslinjake, vatra se približava crkvi VIDEO
B92 pre 41 minutajoš 26 povezanih
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije o srpskim putnicima u autobusu koji je sleteo sa puta u Bugarskoj
N1 Info pre 31 minutajoš 15 povezanih
Dačić: Vatrogasni brod se prvi put koristi u šumskim požarima, trenutno ih aktivno 32
RTV pre 1 minutjoš 14 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Na nišanu tankeri u Ormuskom moreuzu; Pariz traži gonjenje izraelskih doseljenika
RTV pre 2 satajoš 19 povezanih

![[POSLEDNJA VEST] Er Montenegro objavio gubitak od 4,96 miliona evra u 2021. godini](https://nstatic.net/img/logo/s/tangosix.png)

