Povezane vesti
Peskov: Ne mogu da izrazim stav Moskve povodom želje Južne Osetije da se pripoji Rusiji
Danas 31.03.2022
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas da ne može da izrazi stav Moskve o želji Južne Osetije da se pridruži Rusiji, navodeći da Moskva nije preduzela ništa u vezi sa tim. „Nismo preduzeli nikakve pravne ili druge radnje. U ovom slučaju… »
Peskov: Ne preduzimamo korake u vezi sa Južnom Osetijom
Dnevnik 31.03.2022
MOSKVA: Kremlj ne preduzima nikakve radnje, uključujući pravne, kada je reč o izjavi predsednika Južne Osetije Anatolija Bibilova o planovima za referendum o pridruživanju Rusiji, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov. Komentarišući… »
Južna Osetija sprema ujedinjenje sa Rusijom?
Vesti online 31.03.2022
Južna Osetija može uskoro preduzeti pravne korake za ulazak u sastav Ruske Federacije, saopštio je danas predsednik Južne Osetije Anatolij Bibilov. – Ujedinjenje sa Rusijom je naš strateški cilj, naš put, san naroda. Tim putem ćemo ići. Odgovarajuće… »
Vesti dana »
Hamad Međedović pobedom startovao na Australijan openu: Sledi duel sa šestim na svetu
Danas pre 33 minutajoš 59 povezanih
Tramp i Evropa u klinču zbog Grenlanda: Pretnja carinama i odlučan odgovor
BBC News pre 13 minutajoš 20 povezanih
Gazela i Brankov puni! Kraj raspusta napunio Beograd! Prvi dan škole i povratak u klupe doneo i gužve u saobraćaju, GSP ide normalno (foto)
Kurir pre 13 minutajoš 16 povezanih





