Povezane vesti
Dokle se stiglo u istrazi u tri nova slučaja nestalih beba
RTS 31.03.2022
Roditelji koji sumnjaju da su im bebe otete po rođenju nezadovoljni su radom javnih tužilaštava i traže odgovor - dokle se stiglo u istrazi u tri nova slučaja nestalih beba. Krivične prijave podnete su protiv porodica iz Beograda i Sremske Mitrovice… »
Komisija za nestale bebe nezadovoljna radom institucija
RTV 31.03.2022
BEOGRAD - Komisija za prikupljanje činjenica o statusu novorođene dece za koju se sumnja da su nestala iz porodilišta u Republici Srbiji (za nestale bebe) održala je dana devetu sednicu, nakon koje je obavestila medije o tri nove krivične prijave o… »
Roditelji koji sumnjaju da su im bebe otete uputili zahtev tužilaštvu
Nova 31.03.2022
Predstavnici tri udruženja roditelja koji sumnjaju da su im bebe na rođenju otete izjavili su da su danas na sednici Komisije za utvrđivanje činjenica odlučili da upute urgencije Republičkom javnom tužilaštvu zbog, kako ocenjuju, nepostupanja tužilaca u… »
Vesti dana »
„Mama protiv mašinerije“: Dijana Hrka počinje štrajk glađu ispred Skupštine Srbije, građani se priključuju… Dijana Hrka - štrajk glađu
Volim Zrenjanin pre 36 minutajoš 23 povezane
Novi Sad: Grupa građana krenula pešice ka Beogradu da podrži Dijanu Hrku u štrajku glađu
Beta pre 51 minutajoš 38 povezanih
Vremenska prognoza: Sutra kiša, sledeće nedelje pretežno sunčano uz temperature do 19 stepeni
Beta pre 32 minutajoš 29 povezanih
Otvaranje Velikog egipatskog muzeja u Kairu uz prisustvo svetskih lidera
Naslovi.ai pre 1 satjoš 6 povezanih
Vučić o Bačulovu: Želeo je da od mene napravi ubicu i kriminalca, hvala mu na tome. Moliću se bogu za njega
Nova pre 41 minutajoš 25 povezanih



