Povezane vesti
Grad Novi Sad uskoro dobija novi ekološki park uz podršku kompanije NIS
Telegraf 31.03.2022
Novi Sad će uskoro dobiti novi ekološki park u Primorskoj ulici, a njegovo uređenje je sa 13,5 miliona dinara podržala kompanija NIS u okviru programa društvene odgovornosti "Zajednici zajedno" Zajednički cilj Grada Novog Sada i kompanije NIS je… »
Završni radovi na uređenju parka u Primorskoj ulici
NoviSad.com 31.03.2022
Novi Sad – Ekološko udruženje „Zeleni Sad“, u partnerstvu sa JKP „Gradsko zelenilo“ i uz podršku Gradske uprave za zaštitu životne sredine, realizovalo je projekat „Oživimo kvart u Primorskoj ulici“. Foto: Grad Novi Sad U toku su… »
Vesti dana »

U Srbiji Dan žalosti zbog velike tragedije u Severnoj Makedoniji
Insajder pre 16 minutajoš 36 povezanih

Studenti i građani okupljaju se ispred Skupštine grada u Novom Sadu: Žandarmerija noćas razbila blokadu, sednicu obezbeđuju jake policijske snage (foto)
Blic pre 5 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 40 minutajoš 17 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 40 minutajoš 8 povezanih

Za „danas ili sutra“ najavljeno konstatovanje ostavke premijera, mesec i po dana od njenog podnošenja
Insajder pre 1 satjoš 9 povezanih