Povezane vesti

Šef delegacije EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora

Šef delegacije EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora

Nova 31.03.2022
Poslanik Evropskog parlamenta iz redova socijaldemokrata (S&D) Tajs Reten, koji predvodi delegaciju Evropskog parlamenta (EP) za posmatranje predstojećih izbora izjavio je za portal European Western Balkans (EWB) da će EP razmotriti sve aspekte izbora… »
Šef posmatračke komisije EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora u Srbiji

Šef posmatračke komisije EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora u Srbiji

Euronews 31.03.2022
Poslanik Evropskog parlamenta, Holanđanin Tajs Reten, koji predvodi Delegaciju EP za posmatranje predstojećih izbora, rekao je za portal "European Western Balkans" da će EP razmotriti sve aspekte izbora. "Čast mi je što sam došao u Srbiju da… »
Tajs Reten koji predvodi delegaciju EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora

Tajs Reten koji predvodi delegaciju EP: Razmotrićemo sve aspekte izbora

Danas 31.03.2022
Poslanik Evropskog parlamenta iz redova socijaldemokrata (S&D) Tajs Reten, koji predvodi delegaciju Evropskog parlamenta (EP) za posmatranje predstojećih izbora izjavio je za portal European Western Balkans (EWB) da će EP razmotriti sve aspekte izbora… »
Šef posmatrača evropskog parlamenta: Razmotrićemo sve aspekte izbora u Srbiji

Šef posmatrača evropskog parlamenta: Razmotrićemo sve aspekte izbora u Srbiji

Blic 31.03.2022
Poslanik Evropskog parlamenta, Holanđanin Tajs Reten, koji predvodi Delegaciju EP za posmatranje predstojećih izbora, rekao je za portal "European Western Balkans" da će EP razmotriti sve aspekte izbora. - Čast mi je što sam došao u Srbiju da… »
Evroposlanici u Međunarodnoj izbornoj posmatračkoj misiji u Srbiji

Evroposlanici u Međunarodnoj izbornoj posmatračkoj misiji u Srbiji

RTV 31.03.2022
BRISEL - Delegacija od sedam poslanika Evropskog parlamenta biće deo Međunarodne izborne posmatračke misije u Srbiji. Njihov posao je da procene da li će predsednički i vanredni parlamentarni izbori 3. aprila biti sprovedeni u skladu sa međunarodnim… »
Evropski zastupnici otputovali u Srbiju kako bi pratili izbore

Evropski zastupnici otputovali u Srbiju kako bi pratili izbore

Slobodna Evropa 31.03.2022
Delegacija od sedam evropskih zastupnika biće deo Međunarodne izborne posmatračke misije u Srbiji, koja ide da prati parlamentarne i predsedničke izbore u Srbiji, saopšteno je iz Evropskog parlamenta (EP). Šef delegacije je Thijs Reuten iz… »

Vesti dana »