Povezane vesti

Rat u Ukrajini 37. Dan Ukrajina negira napad na Belgorod u Rusiji! IAEA: Nivo radijacije u Černobilju normalan!

Rat u Ukrajini 37. Dan Ukrajina negira napad na Belgorod u Rusiji! IAEA: Nivo radijacije u Černobilju normalan!

Kurir 01.04.2022
Danas je 37. dan rata u Ukrajini. NAJVAŽNIJI DOGAĐAJI, Petak, 1. april *IAEA: Nivo radijacije u Černobilju normalan *Nastavljeni pregovori putem video veze *Erdogan se nada susretu Putina i Zelenskog u Istanbulu * Stupio je na snagu Putinov ukaz o… »
Zvaničnik UN-a u nedelju u Moskvi zbog humanitarnog prekida vatre u Ukrajini

Zvaničnik UN-a u nedelju u Moskvi zbog humanitarnog prekida vatre u Ukrajini

Novi magazin 01.04.2022
Podsekretar UN-a za humanitarna pitanja, Britanac Martin Grifits (Griffiths), boraviće u nedelju u Moskvi u pokušaju da se uspostavi "humanitarni prekid vatre" u Ukrajini, izjavio je večeras generalni sekretar UN-a Antonio Gutereš (Gutteres). "On… »
Rusija i Ukrajina drugi put razmenile ratne zarobljenike: "Kući se vraća 86 naših vojnika, 15 od njih su žene"

Rusija i Ukrajina drugi put razmenile ratne zarobljenike: "Kući se vraća 86 naših vojnika, 15 od njih su žene"

Euronews 01.04.2022
Potpredsednica vlade i ministarka za reintegraciju privremeno okupiranih teritorija Irina Verešćuk saopštila je da je danas obavljena druga razmena ratnih zarobljenika između ukrajinske i ruske strane. "Po naređenju predsednika (Vlolodimira)… »
Nastavljeno delimično povlačenje ruskih trupa oko Kijeva

Nastavljeno delimično povlačenje ruskih trupa oko Kijeva

Politika 01.04.2022
KIJEV – Ukrajinski generalštab saopštio je da je nastavljeno delimično povlačenje ruskih trupa sa severa Kijevskog regiona i da se one kreću ka granici sa Belorusijom. „Evidentirano je kretanje mešovitih konvoja tehnike različitog broja. U… »
Kako su dva ukrajinska Mi-24P izvela iznenadni napad na skladište nafte u Rusiji Letelice u niskom letu stigle iz pravca…

Kako su dva ukrajinska Mi-24P izvela iznenadni napad na skladište nafte u Rusiji Letelice u niskom letu stigle iz pravca…

Kurir 01.04.2022
Dva borbena helikoptera MiL-Mi -24 za koje ruska strana tvrdi da pripadaju ukrajinskoj vojsci izvela su u petak rano ujutro napad na skladište goriva kod ruskog grada Belogoroda. Prema prvim informacijama dva helikoptera su se u niskom letu iznenada… »
Gori skladište nafte u Rusiji Gradonačelnik Belgoroda tvrdi: Ukrajina nas je napala helikopterima video

Gori skladište nafte u Rusiji Gradonačelnik Belgoroda tvrdi: Ukrajina nas je napala helikopterima video

Kurir 01.04.2022
Regionalni guverner ruskog grada Belgoroda Vjačeslav Gladkov optužio je Ukrajinu za napad na skladište nafte u tom gradu. Kako se navodi na društvenim mrežama, dva ukrajinska helikoptera Mi24P koji su leteli u niskom letu preko cele teritorije… »

Vesti dana »