Povezane vesti

Imam otpor prema tome! Konstrakta otkrila čega se plaši i šta joj se ne dopada vezano za njenog muža!

Imam otpor prema tome! Konstrakta otkrila čega se plaši i šta joj se ne dopada vezano za njenog muža!

Mondo 01.04.2022
Umetnica Ana Đurić Konstrakta predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije u Italiji, a sad je otkrila šta joj se ne dopada od kada je dospela u žižu interesovanja javnosti. Umetnica Ana Đurić Konstrakta predstavljaće Srbiju na… »
„Mnoge stvari su van moje kontrole“: Konstrakta progovorila o strahovima

„Mnoge stvari su van moje kontrole“: Konstrakta progovorila o strahovima

Nova 01.04.2022
Pevačici se ova strana slave ne dopada. Ana Đurić, poznatija kao Konstrakta, u maju će predstavljati Srbiju na Evroviziji u Torinu. Ona je sad otkrila šta joj se ne dopada od kad je dospela u žižu interesovanja nakon pobede na „Pesmi za… »
"Imam otpor prema tome": Konstrakta otkrila čega se plaši, a jedna stvar vezana za njenog muža joj se nimalo ne dopada

"Imam otpor prema tome": Konstrakta otkrila čega se plaši, a jedna stvar vezana za njenog muža joj se nimalo ne dopada

Blic 31.03.2022
Konstrakta će nas u maju predstavljati na "Evroviziji" u Italiji, a sad je otkrila šta joj se ne dopada od kad je dospela u žižu interesovanja javnosti početkom meseca. - Mnoge medijske stvari su van moje kontrole. No za sada po tom pitanju nemam… »

Vesti dana »