Povezane vesti
Državne institucije zatvorile vrata javnosti
Danas 01.04.2022
Iz godine u godinu sve je teže dobiti informacije od državnih organa, javnih preduzeća, lokalnih samouprava… Izveštaj poverenika za informacije od javnog značaja pokazuje da je u 2021. godini ovo telo primilo 5.181 žalbi zato što institucije nisu… »
Poverenik: Može se reći da su institucije zatvorenije i da teže daju informacije
N1 Info 01.04.2022
Poverenik za pristup informacijama od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Milan Marinović izjavio je da se može reći da su institucije i organi zatvoreniji za građane, da teže daju informacije, zbog čega se tražioci informacija češće žale… »
Poverenik: Može se reći da su institucije zatvorenije i teže daju informacije
Nova 01.04.2022
Poverenik za pristup informacijama od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Milan Marinović izjavio je danas da se može reći da su institucije i organi zatvoreniji za gradjane, da teže daju informacije, zbog čega se tražioci informacija češće žale… »
Vesti dana »

Grujić (SSP) o izjavi ministra Glišića: Zbog naprednjačke korupcije niko više ne sme da strada
Moj Novi Sad pre 52 minutajoš 2 povezane

Studenti u „Utisku nedelje“: Nećemo biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(Video, foto) masovne demonstracije: Stotine hiljada ljudi širom Evrope na protestima u znak podrške Gazi
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Hrvatski planinari koji su stradali u lavini u Sloveniji su iz Dalmacije: Telo jednog pronađeno, sutra se nastavlja potraga za još dvojicom
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Francuska dobila novu vladu: Lekorni imenovao 18 ministara: Najavio nove mere za jednu grupu građana
Blic pre 8 satijoš 1 povezana