Povezane vesti

Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

BBC News 02.04.2022
Postupio sam šokantno, bolno i neoprostivo, napisao je Smit u ostavci. Američki glumac Vil Smit podneo je ostavku na članstvo u američkoj Akademiji za dodelu Oskara nakon što je ošamario komičara Krisa Roka na sceni tokom prošlonedeljne… »
Vil Smit napustio Akademiju: Prihvatiću sve buduće posledice

Vil Smit napustio Akademiju: Prihvatiću sve buduće posledice

N1 Info 02.04.2022
Glumac Vil Smit napustio je američku Akademiju filmskih umetnosti i nauka nakon što je na dodjeli Oskara ošamario komičara Kris Roka, piše" Variety". „Izneverio sam poverenje Akademije. Ostalima koji su nominovani i pobednicima sam uskratio priliku… »
Vil Smit podneo ostavku na članstvo u Akademiji

Vil Smit podneo ostavku na članstvo u Akademiji

Dnevnik 02.04.2022
HOLIVUD: Američki glumac Vil Smit podneo je danas ostavku na članstvo u američkoj Akademiji filmskih umetnosti i nauka, nakon što je ošamario komičara Krisa Roka na bini tokom dodele Oskara prošle nedelje. "Moje ponašanje na 94. dodeli nagrada… »
Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

Južne vesti 02.04.2022
Getty Images Vil Smit je zaplakao tokom govora kada je dobio svog prvog Okara u karijeri Američki glumac Vil Smit podneo je ostavku na članstvo u američkoj Akademiji za dodelu Oskara nakon što je ošamario komičara Krisa Roka na sceni tokom… »
Vil Smit podneo ostavku u Akademiji filmskih nauka i umetnosti

Vil Smit podneo ostavku u Akademiji filmskih nauka i umetnosti

Telegraf 02.04.2022
U izjavi Smit je svoje ponašanje nazvao "šokantim, bolnim i neoprostovim" Glumac Vil Smit, koji se suočio sa mogućom suspenzijom ili izbačenjem iz Akademije filmskih nauka i umetnosti, nakon što je udario Krisa Roka tokom dodele Oskara, odlučio je… »

Vesti dana »