Povezane vesti

Vil Smit više nije član Akademije

Vil Smit više nije član Akademije

Glas Amerike 02.04.2022
LOS ANĐELES - Glumac Vil Smit povukao se iz članstva američke Akademije za film, pošto je na dodeli Oskara ošamario komičara Krisa Roka. Smit je saopštio da će prihvatiti i druge sanckije koje Akademija bude uvela zbog ovoga. Smit je u saopštenju… »
Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

Oskar 2022 i incident: Vil Smit podneo ostavku na članstvo u filmskoj Akademiji, neće više glasati za Oskare

Radio 021 02.04.2022
Postupio sam šokantno, bolno i neoprostivo, napisao je Smit u ostavci. Getty Images Vil Smit je zaplakao tokom govora kada je dobio svog prvog Okara u karijeri Američki glumac Vil Smit podneo je ostavku na članstvo u američkoj Akademiji za dodelu… »
Nakon incidenta na dodeli Oskara Vil Smit dao ostavku - Srce mi je slomljeno! Moje ponašanje je bilo bolno i neoprostivo

Nakon incidenta na dodeli Oskara Vil Smit dao ostavku - Srce mi je slomljeno! Moje ponašanje je bilo bolno i neoprostivo

Mondo 02.04.2022
Holivudski glumac Vil Smit nakon incidenta na 94. dodeli Oskara odlučio je da okonča članstvo u Akademiji filmske nauke i umetnosti. Holivudski glumac Vil Smit nakon incidenta na 94. dodeli Oskara odlučio je da okonča članstvo u Akademiji filmske… »
Vil Smit podneo ostavku na članstvo u Akademiji

Vil Smit podneo ostavku na članstvo u Akademiji

Vesti online 02.04.2022
Američki glumac Vil Smit podneo je danas ostavku na članstvo u američkoj Akademiji filmskih umetnosti i nauka, nakon što je ošamario komičara Krisa Roka na bini tokom dodele Oskara prošle nedelje. “Moje ponašanje na 94. dodeli nagrada Akademije… »
Hoće li Vil Smit moći da zadrži svog Oskara? Evo šta njegova ostavka zapravo znači

Hoće li Vil Smit moći da zadrži svog Oskara? Evo šta njegova ostavka zapravo znači

Telegraf 02.04.2022
Smitova ostavka je usledila kao odgovor na disciplinsko saslušanje Akademije. U petak popodne po američkom vremenu, Vil Smit je objavio da će se sam povući iz Akademije filmskih nauka i umetnosti nakon što je prošle nedelje u programu uživo udario… »

Vesti dana »