Povezane vesti

Među uhapšenima i unuk Ere Ojdanića: On je jedno od najbolje dece u familiji, svi smo zatečeni?!

Među uhapšenima i unuk Ere Ojdanića: On je jedno od najbolje dece u familiji, svi smo zatečeni?!

Vesti online 02.04.2022
Proteklih dana medijske stupce puni vest o velikom hapšenju devojaka koje se bave elitnom prostitucijom. Imena raznih mladih dama bila su tema medija, ali većina njih se oglasila i na taj način želele su da stave do znanja da se zapravo nalaze na… »
Unuku Ere Ojdanića određen pritvor: Uhapšen zbog elitne prostitucije

Unuku Ere Ojdanića određen pritvor: Uhapšen zbog elitne prostitucije

Nova 02.04.2022
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu nakon saslušanja osumnjičenog D.B. (53) i osumnjičenog N.A. (32) zbog izvršenja krivičnih dela Posredovanje u prostituciji iz predložilo je određivanje pritvora u trajanju od 30 dana. Rešenjem suda to… »
Jedan priveden, drugi otkopčao pantalone i zgrozio Srbiju: Unuka Ere Ojdanića prostitutka oralno zadovoljavala u emisiji

Jedan priveden, drugi otkopčao pantalone i zgrozio Srbiju: Unuka Ere Ojdanića prostitutka oralno zadovoljavala u emisiji

Mondo 02.04.2022
Incident na televiziji s nacionalnom frekvencijom se dogodio pre tri godine. Incident na televiziji s nacionalnom frekvencijom se dogodio pre tri godine. Folker Era Ojdanić oglasio se danas u toku dana nakon priče da je njegov unuk Nikola Anđelić pao… »
Šok! Unuk ere ojdanića uhapšen zbog prostitucije! Istina je, pred tužilaštvom je! Nisam znao da je makro

Šok! Unuk ere ojdanića uhapšen zbog prostitucije! Istina je, pred tužilaštvom je! Nisam znao da je makro

Kurir 02.04.2022
Folker Era Ojdanić oglasio se nakon priče da je navodno njegov unuk Nikola Anđelić pao zbog prostitucije. - Moram da stanem, kako ste čuli da je to moj unuk? Dečko je dobar, evo morao sam da stanem da me ne udari auto. Verujte mi, on je bez ijedne… »
Unuk Ere Ojdanića uhapšen zbog afere sa prostitucijom! Sumnja se da je on makro koji je držao devojke: "Istina je, pred…

Unuk Ere Ojdanića uhapšen zbog afere sa prostitucijom! Sumnja se da je on makro koji je držao devojke: "Istina je, pred…

Blic 02.04.2022
Poznati folker Era Ojdanić oglasio se nakon priče da je navodno njegov unuk Nikola Anđelić pao zbog prostitucije. Era je ostao u šoku, ali je potvrdio da se trenutno čeka presuda tužilaštva o svemu što se desilo. - Pojma nemam, čuo sam noćas… »

Vesti dana »