Povezane vesti

Medvedev mora na pauzu, Novak ne mora da brine za prvo mesto!

Medvedev mora na pauzu, Novak ne mora da brine za prvo mesto!

Sportske.net 02.04.2022
Ruski teniser Danil Medvedev saopštio je na svom tviter profilu da će morati na dužu pauzu zbog zdravstenih problema, zbog koje će najverovatnije propustiti Rolan Garos. Drugi teniser sveta imao je priliku da na mastersu u Majamiju pretkne Novaka… »
Šok - Medvedev ne igra dva meseca, Novak još dugo ostaje prvi: Rus mora na operaciju, propušta grend slem?

Šok - Medvedev ne igra dva meseca, Novak još dugo ostaje prvi: Rus mora na operaciju, propušta grend slem?

Mondo 02.04.2022
Ako ga ne bude duže od mesec dana kako je najavio, neće igrati na Rolan Garosu. Ako ga ne bude duže od mesec dana kako je najavio, neće igrati na Rolan Garosu. Danil Medvedev je poražen u Majamiju od Hurberta Hurkača i zbog toga je ostao drugi na… »
Medvedev ide na operaciju, pauzira mesec do dva

Medvedev ide na operaciju, pauzira mesec do dva

Dnevnik 02.04.2022
BEOGRAD: Ruski teniser Danil Medvedev pauziraće mesec do dva zbog operacije kile i propustiće dobar deo sezone na šljaci. "Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali zahvat kako bih rešio taj… »
Opasnost manje za Novaka, Medvedev mora na dužu pauzu

Opasnost manje za Novaka, Medvedev mora na dužu pauzu

Nova 02.04.2022
Veliki udarac za drugog igrača planete. Ruski teniser Danil Medvedev odsustvovaće sa terena mesec-dva zbog kile, objavio je na društvenim mrežama. „Zdravo svima. Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam… »
FOTO Medvedev objavio prvu sliku iz bolnice, zadao zagonetku navijačima

FOTO Medvedev objavio prvu sliku iz bolnice, zadao zagonetku navijačima

Nova 02.04.2022
Rus se oporavlja u bolnici. Drugi teniser planete Danil Medvedev iznenadio je sve objavom da je morao na operaciju i da sledi duža pauza. Rus se mučio protiv Hurkača i sada je objavio da je imao problem sa kilom. On je morao na operaciju i čeka ga… »
Novak ostaje prvi na svetu, evo i do kada: Matematika je prosta, Đoković će nedeljama držati čelnu poziciju!

Novak ostaje prvi na svetu, evo i do kada: Matematika je prosta, Đoković će nedeljama držati čelnu poziciju!

Mondo 02.04.2022
Danila Medvedeva neće biti na terenu mesec ili dva, to znači da će Novak Đoković nastaviti da bude prvi na svetu još dugo! Danila Medvedeva neće biti na terenu mesec ili dva, to znači da će Novak Đoković nastaviti da bude prvi na svetu još… »
Danil Medvedev mesec ili dva van terena

Danil Medvedev mesec ili dva van terena

Radio sto plus 02.04.2022
Ruski teniser Danil Medvedev saopštio je danas da će mesec ili dva odsustvovati sa terena pošto je odlučio da operacijom reši problem sa kilom. „Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali… »
Teniski šok, Medvedev mora na operaciju! Najveći rival Novaka Đokovića dugo neće moći da igra tenis!

Teniski šok, Medvedev mora na operaciju! Najveći rival Novaka Đokovića dugo neće moći da igra tenis!

Večernje novosti 02.04.2022
Tanjug/AP Ovaj 26-godišnjak iz Moskve zbog kile neće moći da igra u narednih mesec-dva. - Zdravo svima. Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali zahvat kako bih rešio taj problem. Verovatno… »
Rizik da Medvedev propusti celu sezonu na šljaci

Rizik da Medvedev propusti celu sezonu na šljaci

N1 Info 02.04.2022
Ruski teniser Danil Medvedev odsustvovaće sa terena mesec-dva zbog kile, objavio je na društvenim mrežama. „Zdravo svima. Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali zahvat kako bih rešio taj… »
Medvedev mesec-dva van terena!

Medvedev mesec-dva van terena!

Sport klub 02.04.2022
Ruski teniser Danil Medvedev odsustvovaće sa terena mesec-dva zbog kile, objavio je na društvenim mrežama. „Zdravo svima. Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali zahvat kako bih rešio taj… »
Novak bar još dve nedelje na prvom mestu - Sedam godina vladavine

Novak bar još dve nedelje na prvom mestu - Sedam godina vladavine

Sportski žurnal 02.04.2022
Rusu je bilo potrebno polufinale u Majamiju, ali je Hurbert Hurkač, prošlogodišnji pobednik mastersa na Floridi, imao druge planove. Iako je u 2022. odigrao samo tri meča, u Dubaiju, Novak Đoković je i dalje teniski kralj. Danil Medvedev nije… »

Vesti dana »