Povezane vesti

Zavirite na svadbeno veselje mladena i Jelene! Evo kako je izgledao njihov prvi ples, a tek torta na 4 sprata! Suvi luksuz…

Zavirite na svadbeno veselje mladena i Jelene! Evo kako je izgledao njihov prvi ples, a tek torta na 4 sprata! Suvi luksuz…

Kurir 02.04.2022
Jelena Pešić i Mladen Vuletić venčali su se u jednom beogradskom restoranu. Oni su iznenadili sve goste kada su otkrili pol bebe, a kada su izveli prvi ples svi su ostali oduševljeni. Njihovo slavlje je upriličilo mnoštvo bivših rijaliti igrača… »
Mladen i Jelena na svadbi otkrili pol bebe! Voditeljka skočila mužu u zagrljaj, veliko iznenađenje za mladence! Pao i…

Mladen i Jelena na svadbi otkrili pol bebe! Voditeljka skočila mužu u zagrljaj, veliko iznenađenje za mladence! Pao i…

Kurir 02.04.2022
Mladen Vuletić i Jelena Pešić danas su se venčali, ona je uzela njegovo prezime, a danas su i otkrili pol bebe. Naime, Jelena j na svom Instagram profilu objavila snimak na kom Mladen drži balon u ruci, a kada je balon pukao iz njega su izašli mali… »
Jelena Pešić me nije pozvala na svadbu jer sam bila sa njenim mužem: Maja Marinković razvezala jezik, Mladencima poželela…

Jelena Pešić me nije pozvala na svadbu jer sam bila sa njenim mužem: Maja Marinković razvezala jezik, Mladencima poželela…

Kurir 02.04.2022
Jelena Pešić i Mladen Vuletić danas su u jednom beogradskom restoranu izgovorili sudbonosno "da". Poznato je da je Mladen Vuletić bio u vezi sa Dalilom Dragojević i Majom Marinković, a Maja je sada za Innformer otkrila zbog čega nije pozvana na… »
Ne znam zašto nisam pozvana, to je pitanje za nju! Svi se pitaju zbog čega Jelena Pešić nije želela Anu Radulović na…

Ne znam zašto nisam pozvana, to je pitanje za nju! Svi se pitaju zbog čega Jelena Pešić nije želela Anu Radulović na…

Kurir 02.04.2022
Jelena Pešić i Mladen Vuletić venčali su se u jednom beogradskom restoranu, a njena koleginica Ana Radulović nije pozvana na venčanje. Jelena je iz nepoznatih razloga odlučila da svoje kolege sa kojima je počela karijeru voditeljke i sa kojima je… »
Venčali se Jelena Pešić i Mladen Vuletić Izgovorili sudbonosno da, pao i poljubac, a evo kako je voditeljka odlučila da se…

Venčali se Jelena Pešić i Mladen Vuletić Izgovorili sudbonosno da, pao i poljubac, a evo kako je voditeljka odlučila da se…

Kurir 02.04.2022
Jelena Pešić i Mladen Vuletić izgovorili su sudbonosno "da" u jednom beogradskom restoranu. 00:13 Zavirite na svadbu Mladena i Jelene Na venčanje pristigao je veliki broj bivših učesnika rijalitija, među njima su Ivana Šopić, Vesna Rivas, Bora… »
Oženio se Dalilin bivši verenik Mladen Vuletić: Mlada sve zapanjila venčanicom

Oženio se Dalilin bivši verenik Mladen Vuletić: Mlada sve zapanjila venčanicom

Svet & Skandal 02.04.2022
Rijaliti učesnici Jelena Pešić i Mladen Vuletić venčali su se danas u jednom prestižnom restoranu na Voždovcu, gde su okupili prijatelje, kolege, porodicu i rodbinu. Mladenci su fantastično raspoloženi, te muzike, plesa i dobre zabave ne… »
Sve rijaliti zvezde stigle na venčanje! Evo ko je od poznatih došao na svadbu Dalilinog bivšeg i voditeljke, a ona je kuma!

Sve rijaliti zvezde stigle na venčanje! Evo ko je od poznatih došao na svadbu Dalilinog bivšeg i voditeljke, a ona je kuma!

Kurir 02.04.2022
Jelena Pešić i Mladen Vuletić odlučili su da se venčaju, a poznati par uskoro će stati na ludi kamen. S obzirom da su se Jelena i Mladen proslavili u rijalitiju, na njihovo venčanje pristigao je veliki broj nekadašnjih rijaliti učesnika, a među… »
Dalila će da seče vene zbog Mladena i Jelene, pošaljite obezbeđenje da je čuva! Vesna Rivas surovo o Dragojevićki, nije…

Dalila će da seče vene zbog Mladena i Jelene, pošaljite obezbeđenje da je čuva! Vesna Rivas surovo o Dragojevićki, nije…

Kurir 02.04.2022
Na venačanju Jelene Pešić i Mladena Vuletića okupio se veliki broj rijaliti zvezda, a među njima bile su i Saška Karan i Vesna Rivas. Vesna je prokomentarisala Mladenovu bivšu devojku, Dalilu Dragojević, koja se trenutno nalazi u "Zadruzi 5". -… »

Vesti dana »