Povezane vesti

Kovčeg iznele kolege rudari: U Žitkovcu sahranjen i nastradali rudar Radovan Grujić

Kovčeg iznele kolege rudari: U Žitkovcu sahranjen i nastradali rudar Radovan Grujić

Blic 03.04.2022
Nastradali rudar Radovan Grujić (47) sahranjen je danas na groblju u selu Žitkovcu kod Aleksinca. Od njega su se oprostili majka Desanka, otac Petronije, brat Vojkan kao i mnogobrojni prijatelji i rodbina. Kovčeg sa Radovanovim telom, iz kuće su… »
Jecaji majke odjekivali grobljem: Rudar Nenad Trivunac ispraćen na večni počinak

Jecaji majke odjekivali grobljem: Rudar Nenad Trivunac ispraćen na večni počinak

Blic 03.04.2022
Veliki broj ljudi okupio se na groblju u selu Subotincu kako bi se poslednji put oprostili od nastradalog rudara Nenada Trivunca (37). Na večni počinak ispraćaju ga supruga Sanja, majka Slavica, otac Dragan, brat Predrag, snajka Miljana, kao i brojni… »
"Srce moje milo, zašto si nas: Napustio?" Na sahrani stradalog rudara odzvanjaju bolne reči njegove majke

"Srce moje milo, zašto si nas: Napustio?" Na sahrani stradalog rudara odzvanjaju bolne reči njegove majke

Blic 03.04.2022
- Jao srce moje milo, jao dušo majkina! Darko ikono moja, zašto si nas napustio - bolno su kapelom na aleksinačkom Novom groblju odjekivale reči, Anike Zlatković majke nastradalog rudara Darka Zlatkovića, koji je u petak u ranim jutarnjim satima… »

Vesti dana »