Povezane vesti

Legendarni italijan komentarisao grupu Srbije: „Pozdrav mojim prijateljima iz Srbije, biće sjajna grupa za gledanje“…

Legendarni italijan komentarisao grupu Srbije: „Pozdrav mojim prijateljima iz Srbije, biće sjajna grupa za gledanje“…

Hot sport 03.04.2022
Napadač komentarisao Orlove! Odmah posle ceremonije žreba u Dohi, član medija tima FSS Nebojša Petrović razgovarao je sa legendarnim asom Juventusa i italijanske reprezentacije Alesandrom Del Pjerom: ”Znamo da su na ovom nivou takmičenja sve grupe… »
Legendarni Del Pjero nahvalio Srbiju

Legendarni Del Pjero nahvalio Srbiju

Vesti online 03.04.2022
Odmah posle ceremonije žreba u Dohi, član medija tima FSS Nebojša Petrović razgovarao je sa legendarnim asom Juventusa i italijanske reprezentacije Alesandrom Del Pjerom. Legendarni Italijan je izneo svoje utiske o Svetskom prvenstvu i analizirao… »
Del Pjero prokomentarisao Srbiju, a onda i Vlahovića: "Nije tako lep kao ja"

Del Pjero prokomentarisao Srbiju, a onda i Vlahovića: "Nije tako lep kao ja"

Sportske.net 03.04.2022
Legendarni italijanski napadač Alesandro Del Pjero susreo se u Dohi sa predstavnicima Fudbalskog saveza Srbije koji su rešili da ga upitaju da prokomentariše "orlove". Kako je poznato, selekcija Srbije će na Mundijalu u Rusiji igrati sa Brazilom… »
Del Pjero pozdravio Srbiju, pa počeo o vlahoviću: Navijaće za nas, ali u jednom je bolji od Dušana! (video)

Del Pjero pozdravio Srbiju, pa počeo o vlahoviću: Navijaće za nas, ali u jednom je bolji od Dušana! (video)

Mondo 03.04.2022
Nekadašnji fudbaler Juventusa Alesandro Del Pjero pričao o Srbiji, napadaču njegovog tima, Mundijalu... Nekadašnji fudbaler Juventusa Alesandro Del Pjero pričao o Srbiji, napadaču njegovog tima, Mundijalu... Italija ponovo neće igrati na Svetskom… »
Del Pjero: Vlahović i ja nismo za poređenje

Del Pjero: Vlahović i ja nismo za poređenje

Sport klub 03.04.2022
Legendarni italijanski fudbaler Alesandro Del Pjero u razgovoru za Fudbalski savez Srbije izneo je svoje utiske o grupi u kojoj će se takmičiti reprezentacija Srbije na Svetskom prvenstvu. „Znamo da su na ovom nivou takmičenja sve grupe podjednako… »
Legendarni del pjero hvalio Srbiju: Vlahović je sjajan, imate odlične igrače! (video)

Legendarni del pjero hvalio Srbiju: Vlahović je sjajan, imate odlične igrače! (video)

Večernje novosti 03.04.2022
Foto: Printskrin Instagram/alessandrodelpiero Nekadašnji napadač Juventusa govorio je o šansama Srbije na Mondijalu u Kataru. - Znamo da su na ovom nivou takmičenja sve grupe podjednako teške. Plasman na Svetsko prvenstvo izborile su jake… »

Vesti dana »