Povezane vesti

Pevaćeš i dalje za 82 evra! Dara Bubamara odbrusila pevačici koja je bacila oko na njenog bivšeg - Mala pevka, žao mi je

Pevaćeš i dalje za 82 evra! Dara Bubamara odbrusila pevačici koja je bacila oko na njenog bivšeg - Mala pevka, žao mi je

Mondo 04.04.2022
Nema zezanja s Darom! Nema zezanja s Darom! Nakon priče da je bivši dečko Dare Bubamare, dvadesetak godina mlađi Toni, "bacio oko" na pevačicu Saru Reljić, kao i da je ona kriva za Darin raskid s njim, oglasila se i novosadska pevačica. Sara je… »
"Neupućena je": Dara zapretila mlađoj koleginici koja se viđala sa njenim bivšim, a sada se oglasila i Sara: "Rekao mi je…

"Neupućena je": Dara zapretila mlađoj koleginici koja se viđala sa njenim bivšim, a sada se oglasila i Sara: "Rekao mi je…

Blic 04.04.2022
Bivša učesnica rijalitija ''Zadruga'' i pevačica Sara Reljić, navodno je, kako pišu domaći mediji, bila razlog raskida između Dare Bubamare i njenog dve decenije mlađeg dečka Tonija. Dara se odmah oglasila ovim povodom i žestoko isprozivala… »
Zaratile zbog mladog Tonija! Dara je isprozivala da peva za 82 €, oglasila se Sara: Otkrila da li su i dalje u kontaktu

Zaratile zbog mladog Tonija! Dara je isprozivala da peva za 82 €, oglasila se Sara: Otkrila da li su i dalje u kontaktu

Mondo 04.04.2022
Evo šta mlađa pevačica ima da poruči starijoj koleginici. Evo šta mlađa pevačica ima da poruči starijoj koleginici. Dara Bubamara i Sara Reljić zaratile su zbog bivšeg dečka Novosađanke, mladog biznismena Tonija. Dara se Sari obratila na… »
Toni muva Saru a Dara joj preti: „Mala pevaljko od 82 evra samo me spomeni“

Toni muva Saru a Dara joj preti: „Mala pevaljko od 82 evra samo me spomeni“

Svet & Skandal 04.04.2022
Bivši dečko Dare Bubamare prevario je pevačicu. Razlog je navodno njena mlađe koleginice, Sara Reljić. Kao bomba odjeknula je vest da se mlada nada estrade, Sara Reljić viđala s Tonijem i to iza Darinih leđa. Sve je počelo zbog lajkova na… »
Dara Bubamara odbrusila suparnici: Pevaćeš ti za 82 evra

Dara Bubamara odbrusila suparnici: Pevaćeš ti za 82 evra

Nova 04.04.2022
Koleginice zaratile zbog dečka. Pevačica Sara Reljić, navodno je, bila razlog razdora između folkerke Dare Bubamare i njenog dve decenije mlađeg dečka Tonija. Sara je i sama istakla da je par puta izašla sa Tonijem, ali da on tada nije bio sa Darom… »
Pevaćeš ti za 82 €! Dara Bubamara zaratila sa Sarom Reljić zbog mlađanog Tonija! Besno joj se obratila, čak pale i…

Pevaćeš ti za 82 €! Dara Bubamara zaratila sa Sarom Reljić zbog mlađanog Tonija! Besno joj se obratila, čak pale i…

Kurir 04.04.2022
Bivša učesnica rijalitija ''Zadruga'' i pevačica Sara Reljić, navodno je, kako pišu domaći mediji, bila jabuka razdora između folkerke Dare Bubamare i njenog dve decenije mlađeg dečka Tonija. Ona sama je istakla da je par puta izašla sa Tonijem… »

Vesti dana »