Povezane vesti
Pens: Bajden napravio više stete nego bilo koji predsednik
Vesti online 04.04.2022
Bivši potpredsednik SAD Majk Pens ocenio je da je aktuelni predsednik Džo Bajden „naneo više štete Americi nego bilo koji predsednik u modernoj istoriji“. Pens je za Foks njuz rekao da je za 14 meseci inflacija u SAD najveća u poslednjih 40… »
Pens: Bajden napravio više štete nego bilo koji predsednik
Nova 04.04.2022
Bivši potpredsednik SAD Majk Pens ocenio je da je aktuelni predsednik Džozef Bajden „naneo više štete Americi nego bilo koji predsednik u modernoj istoriji“. Pens je za Foks njuz rekao da je za 14 meseci inflacija u SAD najveća u poslednjih 40… »
Vesti dana »

Završen sastanak studenata u blokadi i predstavnika Univerziteta 4: sata razgovora bez rezultata
Blic pre 41 minutajoš 15 povezanih

Rušenje, rekonstrukcija ili delimično korišćenje: Ministarka građevinarstva o sudbini zgrade novosadske Železničke stanice
Insajder pre 5 satijoš 21 povezana

Protesti u više od 30 gradova: "PO spas za sve nas" u Požarevcu, popodne blokade dva mosta u Beogradu (BLOG)
Novi magazin pre 41 minutajoš 17 povezanih

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja, a najviše pritužbi na zapošljavanje
Insajder pre 3 satajoš 17 povezanih

U Požarevcu protest ‘Po spas za sve nas’: Studenti traže vanredne izbore
Al Jazeera pre 2 satajoš 31 povezana