Povezane vesti

Danica Maksimović otkrila zbog čega se nikada nije udala: Mnogi su me osuđivali

Danica Maksimović otkrila zbog čega se nikada nije udala: Mnogi su me osuđivali

Nova 04.04.2022
Glumica je više od 40 godina u vanbračnoj zajednici sa partnerom Todetom Lolićem. Danica Maksimović nikada se nije udala, ali svog izabranika naziva suprugom, a sada je otvoreno govorila o njihovom odnosu i razlozima zbog kojih se nisu venčali. Njih… »
"Mnogi su me osuđivali": Danica Maksimović otkrila zašto se nikada nije udala za nevenčanog supruga Todeta

"Mnogi su me osuđivali": Danica Maksimović otkrila zašto se nikada nije udala za nevenčanog supruga Todeta

Blic 04.04.2022
Naša glumica Danica Maksimović (69), koja je duže od četrdeset godina u vanbračnoj zajednici sa životnim partnerom Todetom Lolićem, otvoreno je govorila o odnosu sa njim i zbog čega se nikada nisu venčali. - Verujem da vam je teško da to… »
Danica Maksimović priznala zašto se nikad nije udala: Vole se više od 40 godina, imaju sina, ali brak ne dolazi u obzir

Danica Maksimović priznala zašto se nikad nije udala: Vole se više od 40 godina, imaju sina, ali brak ne dolazi u obzir

Mondo 04.04.2022
U vanbračnoj zajednici sa izabranikom je više od četiri decenije. U vanbračnoj zajednici sa izabranikom je više od četiri decenije. Slavna glumica Danica Maksimović (69) koja oduševljava javnost svojim izgledom, više od četrdeset godina je u… »
Osuđivali su me zbog toga! Danica Maksimović otkrila zbog čega se nikada nije udala!

Osuđivali su me zbog toga! Danica Maksimović otkrila zbog čega se nikada nije udala!

Alo 04.04.2022
Glumica je u vanbračnoj zajednici sa svojim izabranikom već više od četiri decenije. Naša slavna glumica Danica Maksimović više od četrdeset godina je u vanbračnoj zajednici sa životnim partnerom Todetom Lolićem, ali to što se nikada nisu… »

Vesti dana »