Povezane vesti

“Jokić ima veliku želju da igra za reprezentaciju”

“Jokić ima veliku želju da igra za reprezentaciju”

Vesti online 04.04.2022
Dosta pažnje u prethodnom periodu podigla je izjava Nikole Jokića da u ovom trenutku ne razmišlja o reprezentaciji i Evrobasketu, mnogi su to shvatili kao da MVP najbolje lige na svetu neće nastupiti ni predstojećeg leta u dresu sa državnim grbom… »
Hoće li Jokić konačno zaigrati za Srbiju? Legendarni košarkaš otkrio nove detalje!

Hoće li Jokić konačno zaigrati za Srbiju? Legendarni košarkaš otkrio nove detalje!

Sportske.net 04.04.2022
Ljubitelji košarke u Srbiji se pitaju da li će i kada Nikola Jokić ponovo obući reprezentativni dres. Nakon izjave MVP-a NBA lige da u ovom trenutku ne razmišlja o tome, mnogi su se zabrinuli, ali je proslavljeni košarkaški as Željko Rebrača ipak… »
‘Nije čovek mašina, ima veliku želju, pričao sam sa njim!’: Legendarni košaraš o Jokićevom igranju za…

‘Nije čovek mašina, ima veliku želju, pričao sam sa njim!’: Legendarni košaraš o Jokićevom igranju za…

Hot sport 04.04.2022
Želja je tu! Nikola Jokić krupnim koracima gazi prema drugom uzastopnom MVP priznanju! Ono što ipak ovdašnje zaljubljenike u košarku mnogo više zanima, jeste da li će on nastupiti u dresu reprezentacije na Evropskom prvenstvu, a evo šta je na tu… »
Pričao sam sa Jokićem, hoće da igra za Srbiju! Oglasio se Rebrača i obradovao sve: Ne sumnjajte u njegov patriotizam!

Pričao sam sa Jokićem, hoće da igra za Srbiju! Oglasio se Rebrača i obradovao sve: Ne sumnjajte u njegov patriotizam!

Mondo 04.04.2022
Lepe vesti saopštio je Željko Rebrača. Lepe vesti saopštio je Željko Rebrača. Nikola Jokić prethodnog leta nije igrao za Srbiju na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre i time je razbesneo mnoge navijače, ali trenutno se vode razgovori sa… »

Vesti dana »