Povezane vesti

Milanović: Srbi puni talenta, šarma i autodestrukcije – ljube Rusiju, ona daleko

Milanović: Srbi puni talenta, šarma i autodestrukcije – ljube Rusiju, ona daleko

N1 Info 04.04.2022
Predsednik države Zoran Milanović čestitao je Aleksandru Vučiću pobedu na izborima. “Pozvao sam na saradnju sa Srbijom i da se opredele gde žele da budu, jer Rusija je daleko”, rekao je. On kaže da čestita pobednicima, uz sve, kako je rekao… »
Čestitka hrvatskog predsednika Milanovića pobednicima izbora u Srbiji: Ja čestitam, bez cinizma

Čestitka hrvatskog predsednika Milanovića pobednicima izbora u Srbiji: Ja čestitam, bez cinizma

Kurir 04.04.2022
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović čestitao je pobednicima izbora koji su se u nedelju održali u Srbiji. "Uz sve deformacije to je izbor njihovih građana i ja im čestitam, bez cinizma", rekao je Milanović novinarima nakon uvodnog govora na… »
Milanović čestitao Vučiću na pobedi i istakao: Srbija je naš potencijalni prijatelj

Milanović čestitao Vučiću na pobedi i istakao: Srbija je naš potencijalni prijatelj

Alo 04.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović se na hrvatsko-američkom forumu osvrnuo na izbore u Srbiji i lestitao Vučiću na pobedi. Naglasak ovog foruma je na privredi, ali to je samo jedan od segmenata koji otvaraju i ograničavaju hrvatsko-američku… »

Vesti dana »