Povezane vesti

Snežana Dakić u zavojima: Voditeljka se oglasila nakon što je pogođena kamenom u glavu (foto)

Snežana Dakić u zavojima: Voditeljka se oglasila nakon što je pogođena kamenom u glavu (foto)

Večernje novosti 05.04.2022
POZNATA voditeljka Snežana Dakić doživela je neprijatnost kada je povređena u Beogradu. Naime, ona je pogođena kamenom u glavu, a sada se prvi put oglasila. Foto: Instagram printscreen/snezanadakic Snežanina glava je u zavojima, a ona je istakla da… »
Snežana Dakić nakon napada: Zbog ovog parfema su me pogodili kamenom u glavu

Snežana Dakić nakon napada: Zbog ovog parfema su me pogodili kamenom u glavu

Nova 05.04.2022
Voditeljka je sinoć napadnuta, kada ju je nepoznati muškarac udario kamenom u glavu, a sada se oglasila iz doma zdravlja, gde je bila na previjanju. Nakon incidenta Snežani je pružena medicinska pomoć u Urgentnom centru, a danas je otišla na… »
Skitnica me je kamenom pogodila u glavu! Snežana Dakić o detaljima incidenta: Kalinić je odmah dotrčao u Urgentni

Skitnica me je kamenom pogodila u glavu! Snežana Dakić o detaljima incidenta: Kalinić je odmah dotrčao u Urgentni

Mondo 05.04.2022
Voditeljka Snežana Dakić doživela je neprijatnost kada ju je nepoznati napadač pogodio kamenom u glavu. Voditeljka Snežana Dakić doživela je neprijatnost kada ju je nepoznati napadač pogodio kamenom u glavu. Kako je ranije otkrila nepoznati… »
(Video) "svuda se slivala krv, plakala sam": Beskućniku koji je pogodio Snežanu Dakić kamenom u glavu smetao parfem…

(Video) "svuda se slivala krv, plakala sam": Beskućniku koji je pogodio Snežanu Dakić kamenom u glavu smetao parfem…

Blic 05.04.2022
Snežanu Dakić je juče kamenom u glavu pogodio čovek ispred zgrade, a povreda srećom nije bila teža. Nekadašnja voditeljka Snežana Dakić, napadnuta je ispred svog doma u centru grada, kada ju je kamenom u glavu pogodio jedan beskućnik, a usput… »
Dakićeva se oglasila i otkrila da i dalje trpi bolove, evo šta je rekla o napadaču

Dakićeva se oglasila i otkrila da i dalje trpi bolove, evo šta je rekla o napadaču

Vesti online 05.04.2022
Nepoznata osoba pogodila je kamenom u glavu voditeljku Snežanu Dakić, zbog, kako je navela, njenog parfema. voditeljki je odmah ukazana medicinska pomoć i rana na glavi joj je zašivena. Naime, Dakićeva se i jutros oglasila ovim povodom na svom… »
Ovim kamenom su snežani Dakić razbijeni glava i automobil! Evo koji je poznati muškarac odmah dotrčao u Urgentni da joj…

Ovim kamenom su snežani Dakić razbijeni glava i automobil! Evo koji je poznati muškarac odmah dotrčao u Urgentni da joj…

Kurir 05.04.2022
Snežanu Dakić tek je danas postala svesna situacije u kojoj se zadesila kada je nepoznati napadač kamenom razbio glavu. Voditeljka do detalja priča o incidentu, a dostavila je fotografije kamena kojim je pogođena i otkrila da je Milan Kalinić došao… »
Snežana Dakić otkriva kako se oseća nakon napada: Šikljala je krv VIDEO

Snežana Dakić otkriva kako se oseća nakon napada: Šikljala je krv VIDEO

Nova 05.04.2022
Snežana Dakić napadnuta je juče u Beogradu, kada ju je nepoznata osoba gađala kamenom u glavu. Nakon incidenta Snežani je pružena medicinska pomoć u Urgentnom centru. Voditeljka je opisala da je reč o nepoznatoj osobi. "U pitanju je nepoznati… »
(Video): "Gađao me kamenom u glavu zbog mirisa parfema" Snežana Dakić nakon napada sa uvijenom glavom

(Video): "Gađao me kamenom u glavu zbog mirisa parfema" Snežana Dakić nakon napada sa uvijenom glavom

Blic 04.04.2022
Nekadašnja voditeljka Snežana Dakić doživela je neprijatnost kada je povređena u Beogradu, nakon što je pogođena kamenom u glavu, a sad se oglasila tim povodom. - Dragi svi, htela bih da vam kažem da sam dobro. Hvala Bogu! Dobila sam lakšu… »

Vesti dana »