Povezane vesti

Ovako izgleda bivši muž poslednje mis SFRJ uhapšene zbog prostitucije FOTO

Ovako izgleda bivši muž poslednje mis SFRJ uhapšene zbog prostitucije FOTO

Nova 05.04.2022
Slavica Tripunović Dajana našla se u jeku skandala, a mi otkrivamo ko je čovek sa kojim ima dete. Bivša misica i pevačica i pre ovog događaja godinama je bila van žiže javnosti, ali je ranije pričala o svom privatnom životu. Dajana iza sebe ima… »
"Boleština treba da se kazni! Pevanje koriste kao paravan za prostituciju": Pevačica iznela šok detalje sa estrade: "Kolege…

"Boleština treba da se kazni! Pevanje koriste kao paravan za prostituciju": Pevačica iznela šok detalje sa estrade: "Kolege…

Blic 05.04.2022
O hapšenju misice Slavice Dajane Tripunović u velikoj akciji policije protiv elitne prostitucije ne prestaje da se priča. Javne ličnosti počele su da se oglašavaju ovim povodom, a među njima je i pevačica Maja Nikolić. - Super je što su ih… »
Uhapšena misica otkrila detalje burnog života: „Ostala sam bez ičega a onda su stigle pare iz Evrope“

Uhapšena misica otkrila detalje burnog života: „Ostala sam bez ičega a onda su stigle pare iz Evrope“

Svet & Skandal 05.04.2022
Misica Dajana uhapšena je pre nekoliko dana u velikoj akciji policije usmerenoj protiv elitne prostitucije i to baš prvog aprila. Dajana koja je proteklih godina bila poznata po tituli mis Jugoslavije sada se njeno ime našlo u žiži javnosti nimalo… »
Dobila sam mercedes, skupoceni nakit, pare su stizale iz Evrope! Misica uhapšena zbog elitne prostitucije preživela pakao…

Dobila sam mercedes, skupoceni nakit, pare su stizale iz Evrope! Misica uhapšena zbog elitne prostitucije preživela pakao…

Kurir 05.04.2022
Slavica Dajana Tripunović (51) uhapšena je pre nekoliko dana u velikoj akciji policije usmerenoj protiv elitne prostitucije. O nekadašnjoj misici i pevačici javnost zna mnogo toga, a o burnoj prošlosti u više navrata je otvoreno pričala. Dajana je… »

Vesti dana »