Повезане вести
Цео Шангај у карантину, деца се раздвајају од родитеља
Глас Америке 05.04.2022
Шангај — Кинеске власти у уторак су увеле карантин у целом Шангају, који има 26 милиона становника, упркос све већем незадовољству због мера у граду где, према најновијим подацима, има само 268 симптоматичних дневних случајева… »
Корона и даље дивља у Шангају: Јавни живот се завара на неодређено време! Тестирано свих 26 милиона становника града
Курир 05.04.2022
Кинеске власти у Шангају одлучиле су да затворе јавни живот на неодређено време због избијања нових инфекција корона вирусом. У понедељак је тестирано 26 милиона становника града. Свако ко се зарази у Кини мора да оде у болницу… »
У Шангају расте број заражених, продужена ограничења
Политика 05.04.2022
ШАНГАЈ- Главни кинески финансијски центар Шангај продужио је епидемиолошка ограничења у јавном превозу након што је током једног дана интензивног тестирања широм града утврђено да је број нових случајева ковида 19 порастао на… »
Вести дана »
Земљотрес јачине 7,6 јединица Рихтерове скале погодио близину обале Јапана
РТС пре 9 минутајош 32 повезане
ТСЦ преокретом прекинуо дуги пост: Славио у покрајинском дербију, Суботичани у лошој серији
Дневник пре 1 сатјош 33 повезане
Ђедовић Хандановић: У Србији 51 место нема алтернативу за снабдевање горивом
Екапија пре 5 сатијош 47 повезаних
Одложено суђење студентима из Ниша ухапшеним након Видовданског протеста
Јужне вести пре 7 сатијош 29 повезаних
Уживо Борбе не престају, расте број жртава; Зеленски у Лондону добио подршку Запада ФОТО/ВИДЕО
Б92 пре 1 сатјош 89 повезаних



