Povezane vesti

Jovanović za Euronews Srbija: Voleo bih kada bi mogao da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou, ali...

Jovanović za Euronews Srbija: Voleo bih kada bi mogao da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou, ali...

Euronews 05.04.2022
Predsednički kandidat ispred koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da bi voleo da može da bude u koaliciji sa naprednjacima na republičkom nivou, jer su mu ideološki bliži od evropske opozicije, ali i da, pored korupcije, ima još stvari… »
Ljudi zbunjeni: Jovanoviću Boško bio promiskuitetan, a sada bi s njim u vlast (video)

Ljudi zbunjeni: Jovanoviću Boško bio promiskuitetan, a sada bi s njim u vlast (video)

Kurir 05.04.2022
Lider DSS Miloš Jovanović, koji je danas izjavio da je saradnja sa opozicijom moguća u Beogradu, među kojima su i Srpske dveri, do pre samo nekoliko dana nije se uzdržavao od uvreda i prozivki na račun lidera ovog pokreta Boška Obradovića… »
Jovanović (NADA): “Rado bih doprineo da SNS ne bude vlast u Beogradu. Ne bih menjao spomenik Stefanu Nemanji, ali je u gradu…

Jovanović (NADA): “Rado bih doprineo da SNS ne bude vlast u Beogradu. Ne bih menjao spomenik Stefanu Nemanji, ali je u gradu…

Nedeljnik 05.04.2022
(BETAPHOTO/AMIR HAMZAGIC) (Beta) – Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović izjavio je danas da bi voleo da doprinese da na vlasti u Beogradu ne bude Srpska napredna stranka (SNS) ali je “matematika neumoljiva” i “deluje” da… »
Završen veliki sastanak opozicije: Đilas pozvao da se glasa za Tadića na ponovljenim izborima u Beogradu (video)

Završen veliki sastanak opozicije: Đilas pozvao da se glasa za Tadića na ponovljenim izborima u Beogradu (video)

Blic 05.04.2022
U Beogradu je završen veliki sastanak opozicije na temu aktuelne situacije u vezi sa izbornim rezultatima za Skupštinu grada Beograda. Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je nakon sastanka da je za opoziciju u Beogradu glasalo… »
Sastanak opozicije završen, u 18.30 obraćanje za medije o daljim koracima

Sastanak opozicije završen, u 18.30 obraćanje za medije o daljim koracima

Nova 05.04.2022
Sastanak opozicionih predstavnika koji je počeo danas popodne završen je, a obraćanje medijima je planirano u 18.30 časova, saznaje Nova.rs. Sastanku prisustvuju, osim predstavnika koalicije „Ujedinjeni za pobedu Beograda“ i koalicije… »
Miloš Jovanović: Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS

Miloš Jovanović: Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS

N1 Info 05.04.2022
Predsednički kandidat ispred koalicije NADA i lider DSS Miloš Jovanović rekao je, gostujući u Danu uživo, da je pogrešno danas prenet sa gostovanja na jednoj drugoj televiziji i da je rekao da bi "bio sa SNS kada se oni ne bi ponašali kako se… »
Jovanović: Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS

Jovanović: Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS

Radio 021 05.04.2022
Predsednički kandidat ispred koalicije NADA i lider DSS Miloš Jovanović rekao je za N1 da je pogrešno danas preneta njegova izjava da bi "bio sa SNS kada se oni ne bi ponašali kako se ponašaju". Na pitanje da li će, ukoliko dobije ponudu SNS, za… »
Miloš Jovanović: “Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS. Voleo bih da Dule Vujošević pređe cenzus pa da vidimo…

Miloš Jovanović: “Ne vidim kako je moguće da sarađujem sa SNS. Voleo bih da Dule Vujošević pređe cenzus pa da vidimo…

Nedeljnik 05.04.2022
(BETAPHOTO/AMIR HAMZAGIC) Predsednički kandidat ispred koalicije NADA i lider Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović rekao je da je pogrešno danas prenet tokom gostovanja na jednoj drugoj televiziji i da je rekao da bi “bio sa Srpskom… »
Miloš Jovanović ne voli SNS, ali još više ne voli da bude opozicija

Miloš Jovanović ne voli SNS, ali još više ne voli da bude opozicija

Luftika 05.04.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas (5. april) da bi mogao da bude u koaliciji sa naprednjacima na republičkom nivou, a kada je u pitanju potencijalna koalicija koju bi NADA pravila sa SNS i SPS, istakao da bi moralo… »
Boško Obradović za Novu: Spremni smo da smenimo SNS u Beogradu

Boško Obradović za Novu: Spremni smo da smenimo SNS u Beogradu

Nova 05.04.2022
Predsednik Srpskog pokreta “Dveri” Boško Obradović rekao je u intervjuu za dnevni list “Nova” da će koalicija koju rado učestvovati u smeni vlasti u Beogradu i da očekuje dogovor opozicije o formiranju nove vladajuće većine u glavnom gradu… »
Miloš Jovanović: Mogao bih da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou

Miloš Jovanović: Mogao bih da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou

Danas 05.04.2022
Predsednički kandidat ispred koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da bi mogao da bude u koaliciji sa naprednjacima na republičkom nivou, a kada je u pitanju potencijalna koalicija koju bi NADA pravila sa SNS i SPS, istakao da bi moralo… »
Miloš Jovanović: Mogao bih da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou

Miloš Jovanović: Mogao bih da budem u koaliciji sa SNS na republičkom nivou

Nova 05.04.2022
Predsednički kandidat ispred koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da bi mogao da bude u koaliciji sa naprednjacima na republičkom nivou, a kada je u pitanju potencijalna koalicija koju bi NADA pravila sa SNS i SPS, istakao da bi moralo… »
Jovanović neće u vladu sa naprednjacima

Jovanović neće u vladu sa naprednjacima

Politika 05.04.2022
Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović izjavio je danas da bi voleo da doprinese da na vlasti u Beogradu ne bude Srpska napredna stranka (SNS) ali je „matematika neumoljiva” i „deluje” da SNS sa socijalistima ima većinu… »
Saznajemo: Zavetnici danas na sastanku sa predstavnicima opozicije

Saznajemo: Zavetnici danas na sastanku sa predstavnicima opozicije

Nova 05.04.2022
Delegacija stranke Zavetnici prisustvovaće danas sastanku opozicije, potvrđeno je za Nova.rs u toj stranci. Međutim, nije izvesno da će na njemu biti prisutna Milica Đurđević Stamenkovski. Tokom dana biće održan sastanak opozicije, na kome će… »
Obradović: Spreman sam za razgovore o promeni vlasti u Beogradu

Obradović: Spreman sam za razgovore o promeni vlasti u Beogradu

RTV 05.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Srpskog pokreta dveri Boško Obradović izjavio je danas Tanjugu da je na beogradskom nivou spreman da sarađuje sa svim opozicionim strankama koje žele da promene aktuelnu vlast u srpskoj predstonici i formiraju novu. Za Obradović… »
Miloš Jovanović: Promena vlasti za nas je dobrodošla i na to sam spreman

Miloš Jovanović: Promena vlasti za nas je dobrodošla i na to sam spreman

Pravda 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije i nosilac liste koalicije NADA na nedavno održanim izborima istakao je da je nedvosmislena saradnja sa opozicijom moguća u Beogradu, ali ne i na republičkom nivou. On je istakao da će koalicija… »
Miloš Jovanović: Promena vlasti za nas je dobrodošla i na to sam spreman

Miloš Jovanović: Promena vlasti za nas je dobrodošla i na to sam spreman

Pravda 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije i nosilac liste koalicije NADA na nedavno održanim izborima istakao je da je nedvosmislena saradnja sa opozicijom moguća u Beogradu, ali ne i na republičkom nivou. On je istakao da će koalicija… »
Miloš Jovanović u „Probudi se“ otkriva svoje namere u Beogradu

Miloš Jovanović u „Probudi se“ otkriva svoje namere u Beogradu

Nova 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije i nosilac liste koalicije NADA na nedavno održanim izborima istakao je da je nedvosmislena saradnja sa opozicijom moguća u Beogradu, ali ne i na republičkom nivou. On je istakao da će koalicija… »
Boško Obradović demantovao Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

Boško Obradović demantovao Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

N1 Info 05.04.2022
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović rekao je za portal Nova.rs da bi opozicija trebalo da preuzme vlast u Beogradu. “Već sam rekao i ponoviću: opozicija bi trebalo da preuzme vlast u Beogradu, jer je dosadašnji režim izgubio većinu. Ne znam… »
Miloš Jovanović jedan od pobednika izbora: Koji su faktori dobrog rezultata i od čega zavisi učešće u vlasti

Miloš Jovanović jedan od pobednika izbora: Koji su faktori dobrog rezultata i od čega zavisi učešće u vlasti

Euronews 05.04.2022
Preliminarni rezultati izbora u Srbiji pokazuju da sve veće poverenje uživaju partije desnog spektra. Tako je koalicija Nada, formirana pre ovih izbora, zabeležila zapažen rezultat koji bi osim mandata u republičkoj i gradskoj skupštini mogao da im… »
"Nama se ne vrti ništa oko Vučića": Jovanović (DSS) otkrio sa kim će da razgovara, ali i svoje uslove za ulazak u vladu

"Nama se ne vrti ništa oko Vučića": Jovanović (DSS) otkrio sa kim će da razgovara, ali i svoje uslove za ulazak u vladu

Blic 05.04.2022
Ostvarili smo naše ciljeve, ono što smo zaista želeli da budemo parlamentarna grupacija i da budemo prisutni u Skupštini grada i to smo i postigli, kaže predsednički kandidat koalicije NADA i lider DSS Miloš Jovanović. Kako kaže, zadovoljan je i… »
Obradović demantovao navode Miloša Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

Obradović demantovao navode Miloša Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

Danas 05.04.2022
Predsednik pokreta “Dveri” Boško Obradović rekao je za Nova.rs da bi opozicija trebala da preuzme vlast u Beogradu. “Već sam rekao i ponoviću: Opozicija bi trebala da preuzme vlast u Beogradu, jer je dosadašnji režim izgubio većinu. Ne znam… »
Sastanak opozicije bez Miloša Jovanovića, o čemu su razgovarali

Sastanak opozicije bez Miloša Jovanovića, o čemu su razgovarali

Nova 05.04.2022
Juče u popodnevnim časovima sastali su se predstavnici opozicionih kolona Ujedinjeni za pobedu Srbije, “Moramo”, koalicije NADA, Dveri, liste Ajmo, ljudi, dok do Zavetnika, prema nekim informacijama, nisu mogli da dođu. Kako Danas prenosi, na tom… »
Obradović demantovao Miloša Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

Obradović demantovao Miloša Jovanovića da neće sa opozicijom u Beogradu

Nova 05.04.2022
Predsednik pokreta “Dveri” Boško Obradović rekao je za Nova.rs da bi opozicija trebala da preuzme vlast u Beogradu. “Već sam rekao i ponoviću: Opozicija bi trebala da preuzme vlast u Beogradu, jer je dosadašnji režim izgubio većinu. Ne znam… »
Jovanović: Nedvosmislena saradnja sa opozicijom u Beogradu, ne i na republici

Jovanović: Nedvosmislena saradnja sa opozicijom u Beogradu, ne i na republici

N1 Info 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije koja je okosnica koalicije NADA, izjavio je da ga do sada ni predstavnici vlasti ni opozicije nisu zvali na razgovor o posleizbornoj koaliciji u Beogradu i da će sačekati konačne rezultate izbora… »
Jovanović: Teško do promena u Beogradu, Dveri i Zavetnici neće s Đilasom

Jovanović: Teško do promena u Beogradu, Dveri i Zavetnici neće s Đilasom

Nova 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije koja je okosnica koalicije NADA, izjavio je da ga do sada ni predstavnici vlasti ni opozicije nisu zvali na razgovor o postizbornoj koaliciji u Beogradu i da će sačekati konačne rezultate izbora… »
Obradović demantuje Jovanovića: “Ne znam ko je i šta je pričao Milošu, ali već sam rekao da opozicija treba da preuzme…

Obradović demantuje Jovanovića: “Ne znam ko je i šta je pričao Milošu, ali već sam rekao da opozicija treba da preuzme…

Nedeljnik 05.04.2022
Foto: N1 Predsednik pokreta “Dveri” Boško Obradović rekao je da bi opozicija trebala da preuzme vlast u Beogradu i demantovao navode Miloš Jovanovića (NADA) da prema informacijama koje on ima “Dveri i Zavetnici neće u koaliciju sa Đilasom”… »
Opozicija juče imala sastanak: Bez „Zavetnika“, Jovanović kaže da ga „niko nije zvao na razgovore“

Opozicija juče imala sastanak: Bez „Zavetnika“, Jovanović kaže da ga „niko nije zvao na razgovore“

Danas 05.04.2022
Optimizam probuđen u izbornoj noći da opozicija ima većinu u Skupštini grada Beograda donekle je opao objavljivanjem preliminarnih rezultata glasanja, iako opozicija i dalje tvrdi da je bilo previše nepravilnosti na biračkim mestima u glavnom gradu… »
Jovanović (NADA): Razmenio sam poruke sa kolegama iz proevropske opozicije

Jovanović (NADA): Razmenio sam poruke sa kolegama iz proevropske opozicije

Beta 05.04.2022
Miloš Jovanović, predsednik Demokratske stranke Srbije koja je okosnica koalicije NADA, izjavio je da ga do sada ni predstavnici vlasti ni opozicije nisu zvali na razgovor o posleizbornoj koaliciji u Beogradu i da će sačekati konačne rezultate izbora… »
Jovanović (NADA): Razmenio sam poruke sa kolegama iz proevropske opozicije

Jovanović (NADA): Razmenio sam poruke sa kolegama iz proevropske opozicije

Radio sto plus 05.04.2022
„Razmeni sam poruke sa kolegama iz proevropske opozicije u Beogradu da uporedimo podatke i rezultate. To bi bilo sve. Deluje da je vladajući režim obezbedio sebi, doduše tananu, većinu, ili su na 55 ili na 56 mandata“, rekao je Jovanović, za… »

Vesti dana »