Povezane vesti

Bez vode ulica u gradu i naselje Donji Kovilj

Bez vode ulica u gradu i naselje Donji Kovilj

Dnevnik 05.04.2022
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Kolo srpskih sestara u Novom Sadu. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti deo Ulice Jovana Cvijića (od Karađorđeve do Temerinske ulice). Zbog radova na sanaciji… »
Kisač i Stepanovićevo u sredu bez vode devet sati

Kisač i Stepanovićevo u sredu bez vode devet sati

Moj Novi Sad 05.04.2022
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će u sredu, 6. aprila, od 8 do 17 sati biti Kisač i Stepanovićevo. Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" poručuju da će cisterne sa pijaćom vodom biti postavljene kod okretnice u Kisaču i ispred mesne… »
Deo Kaća bez vode zbog havarije

Deo Kaća bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 05.04.2022
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će danas do 19 sati biti naselje Vinogradi u Kaću. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, napominju iz JKP "Vodovod i… »
Zbog radova na sanaciji havarije deo Kaća bez vode

Zbog radova na sanaciji havarije deo Kaća bez vode

Dnevnik 05.04.2022
Zbog radova na sanaciji havarije u utorak bez vode će do 19 sati biti naselje Vinogradi u Kaću. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Bez vode delovi Novog Sada i Kovilja

Bez vode delovi Novog Sada i Kovilja

Moj Novi Sad 05.04.2022
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će danas biti delovi Novog Sada i Kovilja. Kako javljaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija" bez vode će biti: • do 13 sati Ulica Kolo srpskih sestara u Novom Sadu, • do 12 sati biti Šaljapinova ulica u Novom… »
Novi Sad: Ulica Kolo srpskih sestara bez vode do 13, Donji Kovilj do 14 sati

Novi Sad: Ulica Kolo srpskih sestara bez vode do 13, Donji Kovilj do 14 sati

RTV 05.04.2022
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 biti Ulica Kolo srpskih sestara a Šaljapinova do 13 sati, ajavilo ja novosadsko Javno komunalno preduzeće Vodovod i kanalizacija. Takođe, zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14… »

Vesti dana »