Povezane vesti

Ministar Vulin: "Ponosan sam na pripadnike MUP-a, bili smo servis građana i obezbedili sigurne i mirne izbore"

Ministar Vulin: "Ponosan sam na pripadnike MUP-a, bili smo servis građana i obezbedili sigurne i mirne izbore"

Telegraf 05.04.2022
Vulin je rekao da je na dan izbora policija zaustavila više lica organizovanih u različite grupe koji su kod sebe imali baklje i razne druge predmete koji su mogli da se koriste za izazivanje nereda. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin… »
Vulin: Policija zaustavila više grupa, planirale da izazovu nemire tokom izbora

Vulin: Policija zaustavila više grupa, planirale da izazovu nemire tokom izbora

Glas Zaječara 05.04.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je policija „zaustavila“ više organizovanih grupa koje su, kako je rekao, planirale da izazovu nemire tokom proteklih izbora. Vulin je kazao i da je uoči izbora policija „zamolila“… »
Ministar Vulin: Pitam i sebe i druge gde smo pogrešili, građani su poslali jasnu poruku

Ministar Vulin: Pitam i sebe i druge gde smo pogrešili, građani su poslali jasnu poruku

Alo 05.04.2022
Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da rezultati koje je na predsedničkim izborima ostvario predsednik Aleksandar Vučić govore da narod u Srbiji nije podeljen i da su građani jasno poručili… »
Vulin: Izbori besprekorni, Vučićeva pobeda istorijska

Vulin: Izbori besprekorni, Vučićeva pobeda istorijska

Telegraf 05.04.2022
Ne znam državnika u Evropi koji može da se pohvali takvim rezultatom. Predsednik Pokreta socijalista i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin ocenio je jutros da su u Srbiji bili besprekorni izbori, da nijedne ozbiljne primedbe nije bilo te da… »

Vesti dana »