Povezane vesti
Šifre za plaćanje preko interneta hakerima na izvolte
Nova ekonomija 05.04.2022
Najveći broj korisnika interneta je upoznat sa bezbednosnim rizicima, pokazalo je istraživanje Registra nacionalnog internet domena Srbije (RNIDS). Ipak, ljudi u Srbiji su slabo upoznati sa rizicima kojima ih izlaže takozvano "kidnapovanje" internet… »
Korisnici u Srbiji upoznati s kompjuterskim virusima, ali ipak izloženi „zarazama“
Biznis.rs 05.04.2022
posebna opasnost leži u "kidnapovanim" domenima. Registar nacionalnog internet domena Srbije (RNIDS) sproveo je početkom ove godine istraživanje uz podršku Nacionalnog CERT-a Regulatorne agencije za elektronske komunikacije i poštanske usluge (RATEL) o… »
Više od 40 odsto korisnika u Srbiji misli da pružaoci internet usluga ne brinu o njihovoj bezbednosti
Danas 05.04.2022
Skoro 44 odsto korisnika interneta u Srbiji misli da pružaoci internet usluga, kompanije koje su vlasnici društvenih mreža i aplikacija za komunikaciju, ne brinu uopšte ili ne brinu na zadovoljavajući način o bezbednosti korisnika interneta, pokazalo je… »
Vesti dana »
Srbija i nelegalna gradnja: Kako podneti prijavu za legalizaciju po novom zakonu
Nova ekonomija pre 28 minutajoš 36 povezanih
Đedović Handanović nakon sastanka sa Vučićem i timovima za energetsku stabilnost: "Situacija sve složenija"
Euronews pre 1 satjoš 40 povezanih
Za prijavu nelegalnih objekata i upis prava svojine građani imaju 60 dana - kakav je postupak
RTS pre 42 minutajoš 51 povezana
Tramp 'razočaran' Zelenskim jer 'nije ni pročitao mirovni plan'
BBC News pre 3 minutajoš 43 povezane
U vazdušnim udarima Tajlanda na Kambodžu poginula četiri civila, ranjeno devet
Euronews pre 2 satajoš 35 povezanih



