Povezane vesti
Brnabić na sajmu u Mostaru: BiH je treća izvozna destinacija Srbije, samo zajedno gradimo prosperitetan region
Euronews 05.04.2022
Samo držeći se zajedno i gradeći mostove, privredne i infrastrukturne, Srbija i BiH mogu da unaprede svoju privrednu saradnju i da zajedno grade prosperitetniji region, poručila je danas premijerka Srbije Ana Brnabić na otvaranju Međunarodnog sajma… »
Brnabić: Samo zajedno gradimo stabilan i prosperitetan region
Dnevnik 05.04.2022
MOSTAR: Samo držeći se zajedno i gradeći mostove, privredne i infrastrukturne, Srbija i BiH mogu da unaprede svoju privrednu saradnju i da zajedno grade prosperitetniji region, poručila je danas premijerka Srbije Ana Brnabić na otvaranju… »
Rekordna brojka: Brnabićeva poručila da je prošle godine robna razmena između BiH i Srbije dostigla 2,34 milijarde evra
Blic 05.04.2022
Predsednik Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se robna razmena između BiH i Srbije u poslednjih deset godina udvostručila i lani dostigla neverovatnih 2.340.000.000 evra, te poručila da će infrastrukturno povezivanje ostati fokus Srbije i… »
Vesti dana »

"Putin je samo bacio kost trampu": Ukrajinski poslanik razotkrio pravi plan predsednika Rusije: Znam zašto je pristao da obustavi napade na ključnu infrastrukturu
Blic pre 1 satjoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Štab za vanredne situacije Valjeva proglasio vanrednu situaciju usled potencijalne elementarne nepogode epidemije
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana