Povezane vesti

Brnabić: "Ne znam da li ću ostati premijerka, to je sada najmanje važno"

Brnabić: "Ne znam da li ću ostati premijerka, to je sada najmanje važno"

Blic 05.04.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas, odgovarajući na pitanja novinara u Mostaru, da ne zna da li će ostati premijerka, ali da u ovom trenutku i nije prioritet ko će kakvu funkciju dobiti u novoj vladi, već je važno da se nastavi… »
Brnabić za N1: Šapić bio sa nama u štabu SNS, ne znam ko misli da se izgubio

Brnabić za N1: Šapić bio sa nama u štabu SNS, ne znam ko misli da se izgubio

N1 Info 05.04.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je za N1 u Mostaru, gde je prisustvovala otvaranju Međunarodnog sajma privrede, da je kandidat za gradonačelnika u Beogradu iz redova SNS Aleksandar Šapić tokom izborne večeri bio u Izbornom štabu SNS, i… »
Brnabić odgovorila da li se Šapić izgubio u štabu SNS tokom izborne večeri: Družila sam se sa njim (VIDEO)

Brnabić odgovorila da li se Šapić izgubio u štabu SNS tokom izborne večeri: Družila sam se sa njim (VIDEO)

Danas 05.04.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je za N1 u Mostaru, gde je prisustvovala otvaranju Međunarodnog sajma privrede, da je kandidat za gradonačelnika u Beogradu iz redova SNS Aleksandar Šapić tokom izborne večeri bio u Izbornom štabu SNS, i… »
Brnabić: Šapić bio s nama u štabu SNS, ne znam ko misli da se izgubio

Brnabić: Šapić bio s nama u štabu SNS, ne znam ko misli da se izgubio

Nova 05.04.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je za N1 u Mostaru, gde je prisustvovala otvaranju Međunarodnog sajma privrede, da je kandidat za gradonačelnika u Beogradu iz redova SNS Aleksandar Šapić tokom izborne večeri bio u Izbornom štabu SNS, i… »

Vesti dana »