Povezane vesti

Najtužniji video Bajdena - "uništio" ga obama! Pokušavao da privuče pažnju, a onda su ga ponizili kao nikada do sada!

Najtužniji video Bajdena - "uništio" ga obama! Pokušavao da privuče pažnju, a onda su ga ponizili kao nikada do sada!

Mondo 06.04.2022
Predsednik SAD pozvao bivšeg predsednika u Belu kuću, pa postao (opet) predmet podsmeha na mrežama. Predsednik SAD pozvao bivšeg predsednika u Belu kuću, pa postao (opet) predmet podsmeha na mrežama. Nagledali smo se raznih snimaka predsednika SAD… »
Ovacije za Obamu i zbunjeni Bajden: Bivši predsednik se vratio u Belu kuću posle pet godina, ali svi pričaju o ovom momentu…

Ovacije za Obamu i zbunjeni Bajden: Bivši predsednik se vratio u Belu kuću posle pet godina, ali svi pričaju o ovom momentu…

Blic 06.04.2022
Bivši američki predsednik Barak Obama vratio se juče u Belu kuću, prvi put od kako je napustio položaj u januaru 2017, posle svoja dva mandata, da bi istakao prednosti zakona o pristupačnoj zdravstvenoj zaštiti i podržao svog prijatelja i bivšeg… »
Ali, ja sam sada predsednik, ja! Okupljeni u Beloj kući iskulirali Bajdena, oduševljeno pojurili do bivšeg šefa Baraka…

Ali, ja sam sada predsednik, ja! Okupljeni u Beloj kući iskulirali Bajdena, oduševljeno pojurili do bivšeg šefa Baraka…

Kurir 06.04.2022
Američki predsednik Džo Bajden snimljen je kako deluje izgubljeno nakon što su ga okupljeni u Beloj kući potpuno ignorisali i pojurili da se druže sa Barakom Obamom koji je prvi put posetio predsedničku rezidenciju od kada je napustio funkciju… »
Obama ponovo sa Bajdenom u Beloj kući: Dočekan uz ovacije

Obama ponovo sa Bajdenom u Beloj kući: Dočekan uz ovacije

Telegraf 06.04.2022
Obama je u šali nazvao Bajdena "potpredsednikom", posle čega se ispravio, uz Bajdenov pozdrav, a zatim je hvalio usvajanje Zakona o pristupačnoj zdravstvenoj zaštiti, koje je nazvao jednim od "vrhunaca" svog predsedničkog rada. Bivši američki… »

Vesti dana »