Povezane vesti

Ivana Šašić otkrila detalje razvoda: Čula sam se sa ljubavnicom svog muža

Ivana Šašić otkrila detalje razvoda: Čula sam se sa ljubavnicom svog muža

Nova 06.04.2022
Vest o razvodu pevačice Ivane Šašić zatekla je javnost jer je izgledalo da par živi veoma skladno. Nakon što se Ivana oglasila putem Fejsbuka i objavila da se ona i suprug Bojan razvode posle pet godina braka, u medijima su se pojavile različite… »
Ivana Šašić muža prepustila ljubavnici: Čula sam se sa tom ženom, rekla sam da joj ga poklanjam

Ivana Šašić muža prepustila ljubavnici: Čula sam se sa tom ženom, rekla sam da joj ga poklanjam

Svet & Skandal 06.04.2022
Ivana Šašić, pevačica i bivša zadrugarka iznenadila je javnost sa pričom o razvodu, s obzirom na to da se činilo da je u njenom braku sve idilično. Nakon što se medijima pronela informacija da je Šašićku po Šapcu jurila ljubavnica njenog… »
Juče saznala da ju je muž prevario, danas tražila razvod! Oglasila se Ivana - Čula sam se s njegovom ljubavnicom!

Juče saznala da ju je muž prevario, danas tražila razvod! Oglasila se Ivana - Čula sam se s njegovom ljubavnicom!

Mondo 06.04.2022
Ivana Šašić otkrila je šta se dogodilo i kako se oseća. Ivana Šašić otkrila je šta se dogodilo i kako se oseća. Kao grom iz vedra neba odjeknula je vest da se pevačica Ivana Šašić, koja je učestvovala i u Farmi i u Zadruzi, razvodi od… »
Čula sam se sa ljubavnicom svog muža! Pevačica otkrila kako je saznala za prevaru zbog koje se sad razvodi: Izdaju ne…

Čula sam se sa ljubavnicom svog muža! Pevačica otkrila kako je saznala za prevaru zbog koje se sad razvodi: Izdaju ne…

Kurir 06.04.2022
Vest o razvodu bivše zadrugarke i pevačice Ivane Šašić zatekla je javnost, s obzirom da se činilo da je u njenom braku sve idilično. Nakon što se medijima pronela informacija da je Šašićku jurila ljubavnica njenog muža po Šapcu, pevačica se… »
Pevačica se razvodi zbog prevare: Evo kako je nekad pričala o suprugu

Pevačica se razvodi zbog prevare: Evo kako je nekad pričala o suprugu

Nova 06.04.2022
Ivana Šašić iznenadila je javnost saopštenjem da se rastaje od supruga. Ivana je na svom Fejsbuk profilu napisala da stavlja tačku na brak sa Bojanom Simićem, koji je trajao pet godina. Pevačica je u brak sa Bojanom stupila u novembru 2017. godine… »
Objavila da se razvodi, pa počela da slavi: Pevačica iznenadila potezom

Objavila da se razvodi, pa počela da slavi: Pevačica iznenadila potezom

Nova 06.04.2022
Nakon što je pre samo nekoliko sati na svom Fejsbuk profilu objavila da se razvodi, pevačica Ivana Šašić povukla je još jedan potez kojim je iznenadila sve. Ona je, naime, okačila pesmu Aleksandre Radović pod nazivom “Živeo kraj“ pa ostavila… »
Varao je sa 7 godina starijom ženom: Razvodi se Ivana Šašić - "Ljubavnica je jurila po Šapcu da pita da li su zajedno!"

Varao je sa 7 godina starijom ženom: Razvodi se Ivana Šašić - "Ljubavnica je jurila po Šapcu da pita da li su zajedno!"

Mondo 06.04.2022
Pevačica i bivša učesnica "Zadruge" Ivana Šašić razvodi se od Bojana Simića posle pet godina braka. Pevačica i bivša učesnica "Zadruge" Ivana Šašić razvodi se od Bojana Simića posle pet godina braka. Ivana Šašić oglasila se danas na… »
Skinula sam burmu i odmah predala papire! Pevačica otkrila sve detalje razvoda: Živela sam u zabludi, sve sam saznala!

Skinula sam burmu i odmah predala papire! Pevačica otkrila sve detalje razvoda: Živela sam u zabludi, sve sam saznala!

Kurir 06.04.2022
Pevačica Ivana Šašić na Fejsbuku je saopštila da se razvodi od supruga Bojana Simića posle pet godina braka. Ona je sada otkrila nove detalje kraha braka. - Razvodim se! Neko je nešto zabrljao, ja ne prelazim preko toga i to je to. Nisam ja ništa… »
Udala se u 43, muž joj čuvao decu dok je bila u rijalitiju: Šok objava na Instagramu srpske pevačice - razvodim se!

Udala se u 43, muž joj čuvao decu dok je bila u rijalitiju: Šok objava na Instagramu srpske pevačice - razvodim se!

Mondo 06.04.2022
Pevačica Ivana Šašić iznenadila pratioce. Pevačica Ivana Šašić iznenadila pratioce Pevačica i rijaliti učesnica Ivana Šašić objavila je na društvenoj mreži instagram da se razvodi od Bojana Simića. "Dragi moji, da ne bi bilo nekih… »
Razvodi se srpska pevačica: "Preko toga ne mogu da pređem! Čistog obraza izlazim iz braka sa Bojanom"

Razvodi se srpska pevačica: "Preko toga ne mogu da pređem! Čistog obraza izlazim iz braka sa Bojanom"

Blic 06.04.2022
Ivana Šašić, pevačica i bivša rijaliti učesnica objavila je na društvenoj mreži instagram da se razvodi od Bojana Simića. "Dragi moji, da ne bi bilo nekih spekulacija i priča, evo ovako javno: Razvodim se! Bojan i ja smo došli do situacije… »

Vesti dana »