Povezane vesti

Subotićeva otkrila detalje traumatičnog detinjstva i odnosa s ocem: To je bilo bolesno

Subotićeva otkrila detalje traumatičnog detinjstva i odnosa s ocem: To je bilo bolesno

Svet & Skandal 06.04.2022
Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić preživela je sito i rešeto a sada je i otkrila detalje svog burnog detinjstva Aleksandra Subotić, rijaliti zvezda, otkrila je da joj je zatvor bio druga kuća, a svog prvog momka Bobu našla je u Zabeli kada je imala… »
Aleksandra Subotić prošla sito i rešeto za 25 godina: Prvog momka Bobu našla u Zabeli sa 15 godina, oca viđala iza…

Aleksandra Subotić prošla sito i rešeto za 25 godina: Prvog momka Bobu našla u Zabeli sa 15 godina, oca viđala iza…

Kurir 06.04.2022
Aleksandra Subotić, rijaliti zvezda, otkrila je da joj je zatvor bio druga kuća, prvog momka Bobu našla je u Zabeli kada je imala 15 godina, oca Karađorđa je više viđala iza rešetaka, gde je proveo čak 16 godina, hapsili su joj i majku Ljubu… »
Prvog dečka sam našla u zatvoru: Šok priznanje srpske starlete - "Imala sam 15, on 29 godina, a viđali smo se u Zabeli!"

Prvog dečka sam našla u zatvoru: Šok priznanje srpske starlete - "Imala sam 15, on 29 godina, a viđali smo se u Zabeli!"

Mondo 06.04.2022
Aleksandra Subotić otkrila detalje iz svoje prošlosti. Aleksandra Subotić otkrila detalje iz svoje prošlosti Aleksandra Subotić otkrila je da se u 15. godini viđala s duplo starijim dečkom u zatvoru! Srpska starleta koja je u 17. godini rodila… »

Vesti dana »