Povezane vesti
Zašto Austrija ne proteruje ruske diplomate?
Vesti online 06.04.2022
Austrija će početi da proteruje ruske diplomate samo ako austrijske specijalne službe prikupe dovoljno dokaza o njihovom kršenju Bečke konvencije o diplomatskim odnosima, izjavio je austrijski ministar spoljnih poslova Aleksander Šalenberg. On je u… »
Šalenberg: Beč za sada neće proterati ruske diplomate
RTV 06.04.2022
BEČ - Ministar inostranih poslova Austrije Aleksander Šalenberg kritikovao je odvojeno delovanje članica EU u vezi proterivanja ruskih diplomata. Najavio je da se Austrija, za sada, neće priključiti proterivanju ruskih diplomata. „Smatram da je za… »
“Loše smo svi procenili Putina”
Vesti online 06.04.2022
Ministar inostranih poslova Austrije Aleksander Šalenberg istakao je da ne vidi mogućnost da Vladimir Putin zvanično poseti Beč, podsećajući na raniju izjavu da ne vidi mogućnost povratka na status kvo ante sa Rusijom na čijem je čelu trenutni… »
Vesti dana »
BLOG U Kuvajtu navodno oboren američki lovac, napad na rafineriju u Saudijskoj Arabiji
Vreme pre 10 minutajoš 27 povezanih
Važan apel preduzeća "Putevi Srbije": I dalje traju pokušaji prevare sa porukama za plaćanje kazni
Nova pre 56 minutajoš 19 povezanih
Uživo: Kriza na Bliskom istoku Izraelski udari ubili 31 osobu u Libanu, Iran širi napade, srušili se avioni SAD u Kuvajtu
Euronews pre 25 minutajoš 25 povezanih




