Povezane vesti

Lukas o Bajagi: On je đubre i narkoman, postoji mogućnost da ga prebijem

Lukas o Bajagi: On je đubre i narkoman, postoji mogućnost da ga prebijem

Nova 06.04.2022
Folker se osvrnuo na sukob sa Bajagom tokom ovogodošnje "Pesme za Evroviziju". Pevač Aca Lukas gostovao je u jednoj emisiji i tom prilikom se dotakao sukoba sa Momčilom Bajagićem Bajagom. „Sada kad je bilo polufinale ‘Pesme za Evroviziju 22’… »
Bajaga se oglasio nakon što ga je Lukas isprozivao! Folker ga je nazvao narkomanom, a evo šta on kaže na sve!

Bajaga se oglasio nakon što ga je Lukas isprozivao! Folker ga je nazvao narkomanom, a evo šta on kaže na sve!

Kurir 06.04.2022
Aca Lukas gostujući u emisiji "Kontra šou" progovorio o svađi sa Momčilom Bajagićem Bajagom, a tom prilikom je izneo niz optužbi na njegov račun. - Rekao sam mojima "postoji mogućnost da ga sada prebijem kao mačku, jer je pokušao da me ponizi"… »
Bajaga, ti si narkomansko g*vno, ja sam koristio kokain! Najšokantnije izjave Ace Lukasa o rokeru: Fiksa se heroinom, prebiću…

Bajaga, ti si narkomansko g*vno, ja sam koristio kokain! Najšokantnije izjave Ace Lukasa o rokeru: Fiksa se heroinom, prebiću…

Kurir 06.04.2022
Muzička zvezda Aca Lukas govorio je o dešavanjima koja su propratila njegov nastup na Festivalu "Pesma za Evroviziju '22", i tom prillikom osvrnuo se na sukob sa kolegom, Momčilom Bajagićem Bajagom. - Sada kad je bilo polufinale "Pesme za Evroviziju… »

Vesti dana »