Povezane vesti

U specijalizovanim odeljenjima u gimnazijama i umetničkim školama 5.002 mesta

U specijalizovanim odeljenjima u gimnazijama i umetničkim školama 5.002 mesta

Politika 06.04.2022
Za polaganje prijemnih ispita za upis učenika u specijalizovana odeljenja gimnazija i umetničkih srednjih škola, za školsku 2022/23. godinu, planirana su ukupno 5.002 mesta, saopštilo je danas Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Od… »
Još sutra elektronska prijava za prijemni ispit u specijalizovanim odeljenjima

Još sutra elektronska prijava za prijemni ispit u specijalizovanim odeljenjima

Euronews 06.04.2022
Prijave za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija i umetničkih škola još sutra se primaju elektronski preko portala Moja srednja škola. Oni koji to ne urade elektronskim putem, moći će da se prijave u svojim… »
Još sutra elektronska prijava za prijemni ispit, 5.002 mesta

Još sutra elektronska prijava za prijemni ispit, 5.002 mesta

RTV 06.04.2022
BEOGRAD - Roditelji i drugi zakonski zastupnici još sutra će moći putem portala Moja srednja škola da prijave svoje dete za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovana odeljenja gimnazija i umetničkih škola, a oni koji to ne urade… »
Za talentovane đake ove godine biće 5.002 mesta u gimnazijama i umetničkim školama: Ovo je spisak odeljenja

Za talentovane đake ove godine biće 5.002 mesta u gimnazijama i umetničkim školama: Ovo je spisak odeljenja

Telegraf 06.04.2022
Roditelji mogu da prijave đake u osnovnim ili u srednjim školama u kojima se polažu prijemni ispiti sutra i prekosutra, 7. i 8. aprila. Putem portala Moja srednja škola, www.mojasrednjaskola.gov.rs, roditelji i drugi zakonski zastupnici još sutra… »
Do sutra prijava za specijalizovane profile na portalu Moja srednja škola

Do sutra prijava za specijalizovane profile na portalu Moja srednja škola

Nova ekonomija 06.04.2022
Roditelji i osmaci zainteresovani za upis u neke od specijalizovanih srednjiš škola kao što su umetničke ili odeljenja na stranom jeziku, do sutra (7. april) mogu da se prijave na portalu Moja srednja škola, ili 07. i 08. aprila 2022. godine… »
Počela prijava za upis u IT odeljenje vranjske Gimnazije

Počela prijava za upis u IT odeljenje vranjske Gimnazije

Južne vesti 06.04.2022
I ove školske godine Gimnazija “Bora Stanković” u Vranju će upisivati učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku na specijalizovano IT odeljenje, a zainteresovani se za upis mogu prijaviti elektronskim putem do 7. aprila i… »

Vesti dana »