Povezane vesti

Đilas: “Ponoš pokazao da je odličan kandidat za predsednika. Trebalo je ranije da bude naš izbor”

Đilas: “Ponoš pokazao da je odličan kandidat za predsednika. Trebalo je ranije da bude naš izbor”

Nedeljnik 06.04.2022
Foto: Igor Pavićević Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je da su Beograđani glasali za promene, te podvukao da je spreman da o ponavljanju izbora razgovara sa Aleksandrom Vučićem. Đilas je gostujući u emisiji „Među… »
Đilas: Izbori da se ponove na 258 mesta, druga opcija – novi izbori u Beogradu

Đilas: Izbori da se ponove na 258 mesta, druga opcija – novi izbori u Beogradu

N1 Info 06.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas je napisao na Tviteru da su "Ujedinjeni za pobedu Beograda" podneli u sredu uveče prigovore na 258 biračkih mesta, gde bi, prema njegovom mišljenju, trebalo da se ponove izbori. Gostojući na TV… »
Đilas: Predali smo prigovore, izbori u Beogradu moraju da se ponove na više od 250 mesta

Đilas: Predali smo prigovore, izbori u Beogradu moraju da se ponove na više od 250 mesta

Euronews 06.04.2022
Lider Stranke slobode i Pravde Daragan Đilas je rekao da su predati prigovori za izbore u Beogradu. On tvrdi da izbori u glavnom gradu "moraju da se ponove na preko 250 mesta". “Druga opcija je da umesto ponavljanja na tih 20 odsto birališta imamo… »
Vučić o Đilasovom predlogu o ponavljanju izbora: Odgovor sutra na RTS

Vučić o Đilasovom predlogu o ponavljanju izbora: Odgovor sutra na RTS

Nova 06.04.2022
Aleksandar Vučić, lider SNS, koji obavlja i funkciju predsednika, sutra uveče će odgovoriti hoće li prihvatiti da sa Draganom Đilasom, liderom SSP, razgovara o ponavljanju izbora u celom Beogradu. Naime, u Vučičevom kabinetu je na pitanje Danas.rs… »
Đilas: Spreman sam da razgovaram sa Vučićem o ponavljanju izbora u Beogradu

Đilas: Spreman sam da razgovaram sa Vučićem o ponavljanju izbora u Beogradu

Radio 021 06.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da je spreman da o ponavljanju izbora za Skupštinu Beograda razgovara sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. "Spremam sam da razgovaram sa Aleksandrom Vučićem, normalno je… »
Đilas: Spreman sam da razgovaram s Vučićem o ponavljanju izbora

Đilas: Spreman sam da razgovaram s Vučićem o ponavljanju izbora

Blic 06.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je da su Beograđani glasali za promene i naglasio je da će lista "Ujedinjeni za pobedu Beograda" podneti prigovore na 258 biračkih mesta. Đilas je gostujući na televiziji Nova S podvukao… »
Đilas: Prigovori na 258 biračkih mesta, spremam sam da razgovaram sa Vučićem

Đilas: Prigovori na 258 biračkih mesta, spremam sam da razgovaram sa Vučićem

Nova 06.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je da su Beograđani glasali za promene, te podvukao da je spreman da o ponavljanju izbora razgovara sa Aleksandrom Vučićem. Đilas je gostujući u emisiji „Među nama“ na Nova S… »

Vesti dana »