Povezane vesti

Šešelj: Žirinovski je bio veliki ruski patriota, prijatelj SRS i celog srpskog naroda

Šešelj: Žirinovski je bio veliki ruski patriota, prijatelj SRS i celog srpskog naroda

Pravda 06.04.2022
Predsednik SRS dr Vojislav Šešelj uputio je Državnoj dumi Ruske Federacije i Poslaničkoj frakciji Liberalno-demokratske partije Rusije telegram saučešća povodom smrti Vladimira Volfoviča Žirinovskog. - Sa dubokim žaljenjem sam primio vest da je… »
Šešelj uputio telegram saučešća: "Preminuo je moj dugogodišnji prijatelj i veliki patriota"

Šešelj uputio telegram saučešća: "Preminuo je moj dugogodišnji prijatelj i veliki patriota"

Srbija danas 06.04.2022
"Otišao je veliki patriota" Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj uputio je telegram saučešća povodom smrti predsednika Liberalno-demokratske partije Rusije Vladimira Žirinovskog u kojem je naveo da je Žirinovski bio ''veliki… »
Šešelj uputio telegram saučešća povodom smrti Vladimira Žirinovskog

Šešelj uputio telegram saučešća povodom smrti Vladimira Žirinovskog

Beta 06.04.2022
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj uputio je danas telegram saučešća povodom smrti predsednika Liberalno-demokratske partije Rusije i dugogodišnjeg poslanika ruske Dume Vladimira Volfoviča Žirinovskog. "Sa velikim žaljenjem… »

Vesti dana »