Povezane vesti
Počela gradnja potpornog zida u Ulici Svetozara Markovića u Užicu
Danas 07.04.2022
Za dve sedmice, kako je najavila gradska uprava, završiće se gradnja potpornog zida u Ulici Svetozara Markovića, u užičkom naselju Koštica, koji se srušio zbog pokretanja klizišta. Novi potporni zid, navode u gradskoj upravi, biće visok od tri do pet… »
Počelo asfaltiranje gradskih ulica i seoskih puteva
Zoom UE 07.04.2022
UŽICE-Povoljne vremenske prilike uslovile su da građevinska sezona ove godine počne ranije, pa se uveliko radi na asfaltiranju gradskih ulica i seoskih puteva. Prioritet će biti ugovoreni puitni pravci iz prošle godine, nakon čega se nastavljaju radovi… »
Meštani užičkog naselja decenijama živeli u strahu: "Zemlja može da se svali na kuću i da nas sve zatrpa"
Telegraf 07.04.2022
Biće asfaltirana i ulica na ovoj deonici. U naredne dve nedelje biće završeni radovi na izgradnji potpornog zida u Ulici Svetozara Markovića u naselju Koštica. U pitanju je potporni zid koji se urušio usled kretanja klizišta na toj lokaciji. - Novi… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

Diplomatski napori za mir u Ukrajini: planovi za sastanak u Moskvi, neuspeh izolacije Rusije i podrška Ukrajini
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 272 povezane

(BLOG) Protesti podrške Nikolini Sinđelić, završena blokada suda u Novom Sadu, u Beogradu studentkinja privedena u autobusu
N1 Info pre 25 minutajoš 42 povezane